• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Zawada

Znalezionych ofert: 5

15890470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27877463 15890470 Mieszkanie 2-pokoje w Zawadzie 1 piętro przestronne 51,7m2Mieszkanie własnościowe o powierzchni 51.70m2 w Zielonej Górze (Zawada). Mieszkanie bardzo przestronne, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, spiżarnia, skrytka oraz przynależąca piwnica o powierzc...

Zawada (Lubuskie, gm. Gubin)

245 000 PLN (4 804 zł/m2)

2
1
51 m2
1900
15858022 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże 3 pokoje zieleń 1/2h Kraków Kredyt bez wkładu 27137805 15858022 A3-12Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJIMieszkanie PROMOCJA - mieszkanie 57,3m2 w promocyjnej cenie 507 tysięcy.Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3 kondygnacyjna, budynki w technologii modułowej drewnianej przyjaznej dl...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

507 568 PLN (8 905 zł/m2)

3
1
57 m2
2025
15792940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26028358 15792940 Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe mieszkanie zlokalizowane w Zawadzie.Nieruchomość mieszkanie o pow: 55,48 m2 + ogródek o pow: 56,53 m2 + 2 miejsca ...

Zawada (Opolskie, gm. Popielów)

549 000 PLN (9 982 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15681470 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23857084 15681470 APARTAMENTY NA WZGÓRZACH – KAMERALNE OSIEDLE POD KRAKOWEM Zamieszkaj w otoczeniu zieleni, zaledwie 18 km od centrum Krakowa ATUTY INWESTYCJI: Kameralne osiedle – idealne dla osób ceniących spokój i prywatność Budynki wzniesione z wykorzystaniem na...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

428 584 PLN (9 550 zł/m2)

2
1
44.88 m2
2024
15334951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 16103176 15334951 LokalizacjaKraków 18 kmMyślenice 5 kmJezioro Dobczyckie 8 kmSport Arena Myślenice 10 kmLotnisko Balice 36 kmZakopane 84 kmPołączenie wyjątkowej lokalizacji i nowoczesnych rozwiązań eko budownictwa to wyróżniki kompleksu Apartamenty na Wzgórzach. Budy...

Zawada (Małopolskie, gm. Myślenice)

475 592 PLN (10 405 zł/m2)

2
1
45.71 m2
-