• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż Zgorzelec

Znalezionych ofert: 36

15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15884362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699820 15884362 3 pokoje balkon wysokie 1 piętro okolice Manhattanu 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m2 (zgodn...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

365 000 PLN (6 083 zł/m2)

3
1
60 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), położone na wysokim parterze w zadbanym bloku w spokojnej części Zgorzelca. Lokaliza...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15870878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27442931 15870878 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze bloku z windą przy ul. Kościuszki. Dzięki kon...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15870716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27437902 15870716 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest w południowej części Zgorzelca, na no...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (7 516 zł/m2)

5
-
93 m2
-
15797334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26141016 15797334 DUŻA OBNIŻKA CENY! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 położone w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal jest rozkładowy (każde pomieszczenie ma wejście z przedpokoju - brak pokoi prz...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

319 000 PLN (4 761 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15582031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21815972 15582031 OBNIŻKA CENY ! 449 000 ZŁ TERAZ 419 000 ZŁ Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal położony jest na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamien...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

419 000 PLN (4 411 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15392742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17543775 15392742 169 000 zł TERAZ 147 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta w Zgorzelcu. Powierzchnia lokalu wynosi 38,93 m2 i obejmuje dwa pokoje oraz kuchnię. Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

147 000 PLN (3 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-