• Nieruchomości Polska
 

Mieszkania na sprzedaż

Znalezionych ofert: 25 270

15800337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26212033 15800337 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale skomunikowana liczne linie tramwajowe i a...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

784 960 PLN (16 020 zł/m2)

3
1
49 m2
1910
15789948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25952743 15789948 Opiekun oferty:Robert Szeidltel.: 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni 37,7 m, położone na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Bałuckiego 68 w Łodzi, w dzielnicy Górna. Zadbany budynek, z wyremonto...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

285 000 PLN (7 703 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15784847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25862144 15784847 Opiekun oferty:Agnieszka Młynarczyktel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja apartamentowca łączy zalety bliskości do centrum miasta z większym spokojem i dostępem do terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną zarówno dla osób ceniących życi...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

542 000 PLN (14 263 zł/m2)

2
1
38 m2
2024
15782325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25841294 15782325 [OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI]Ofertę kierujemy do właścicieli prywatnych oraz inwestorów szukających mieszkania dającego szerokie możliwości.Doradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania Mieszkanie jest położone na 2 piętrze w...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (8 773 zł/m2)

2
1
66 m2
1903
15782248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25838928 15782248 Opis lokalizacji:Piękne dwupokojowe mieszkanie na Teofilowie znajdującym się na Łódzkich Bałutach zlokalizowane przy ul. Lnianej. To doskonała propozycja dla osób ceniących wygodę i dostęp do wszystkich udogodnień miejskich, dostępnych w okolicy.Opie...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1963
15782146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25837325 15782146 Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy)Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Staromiejski klimat dla konese...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (14 271 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15776525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25710130 15776525 Opiekun ofertyŁukasz Janowieckitel. 602 101 602Dla koneserów designu, dwustronne, tuż przy metrze, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,32 m2 z dwiema sypialniami i oddzielną garderobą !Podstawowe informacje:Z przyjemnością przedstawiam Państwu t...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 395 000 PLN (25 364 zł/m2)

3
1
55 m2
1954
15772215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25605323 15772215 Opiekun oferty:Robert Szeidltel: 602 101 602Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m, położone na parterze kamienicy przy ul. Nawrot w Łodzi.Lokal po generalnym remoncie idealne dla inwestora, pod wynajem lub dla osoby, która chce wprow...

Łódź (Widzew) (Łódzkie, gm. Łódź)

289 000 PLN (10 321 zł/m2)

2
1
28 m2
1900
15767171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25518834 15767171 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Jest możliwość przywrócenia pierwotnego układu mieszkania czyli 3 pokoje i pełen rozkład (patrz alternatywny rzut).Opis lokalizacji:Nieruchomość położona jest na osiedlu Radogoszcz Wschód, w zielonej, s...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

465 000 PLN (7 266 zł/m2)

2
1
64 m2
1989
15763309 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25422555 15763309 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz tel. 602-101-602Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Łodzi, przy skrzyżowaniu Sienkiewicza i Nawrot. W kilka minut dojdziemy stąd spacerem do ulicy Piotrkowskiej, Off-Piotrkowska, Galeri...

Łódź (Śródmieście) (Łódzkie, gm. Łódź)

940 000 PLN (7 966 zł/m2)

4
1
118 m2
1913
15760208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25351295 15760208 Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z usługą najmu - firma na miejscu)Opiekun OfertyS...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 690 PLN (9 220 zł/m2)

2
-
44 m2
2022
15758324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25319650 15758324 Opiekun oferty: Rafał Araminowicz Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie znajduje się w zielonej i przyjaznej rodzinom z dziećmi okolicy, na osiedlu Władysława Jagiełły. W okolicy znajdują się przedszkola, szkoły, sklepy oraz liczne tereny rekreacyjne (...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

495 000 PLN (8 390 zł/m2)

3
1
59 m2
1975