• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 64 075

15835695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26703310 15835695 Opiekun oferty:Sebastian KorkoszTel: 602 101 602Opis lokalizacji:To spokojne, zielone osiedle o niskiej zabudowie, idealne dla osób ceniących komfort i codzienną wygodę. W kilka minut dojdziesz do przystanków komunikacji miejskiej, które zapewniają s...

Łódź (Polesie) (Łódzkie, gm. Łódź)

380 000 PLN (11 176 zł/m2)

2
1
34 m2
2022
15831476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26697189 15831476 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczak tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Górniaku, w części miasta z rozwiniętą infrastrukturą osiedlową. W najbliższym otoczeniu znajdu...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

579 000 PLN (8 391 zł/m2)

3
1
69 m2
1985
15831296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26691052 15831296 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602Podstawowe informacje:Teren budowlany w Domaszczynie składający się z sześciu działek o łącznej powierzchni 8763 m2. MPZP.Dane adresowe:Województwo: dolnoś...

Domaszczyn (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 899 535 PLN

-
-
8763 m2
-
15831295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26691051 15831295 Oferta na wyłączność!Zapraszam do zapoznania się z ofertą działek w uzdrowiskowym Barcinku, malowniczej wsi położonej w województwie dolnośląskim, w powiecie karkonoskim, gminie Stara Kamienica, nieopodal rzeki Kamienica. Od 1887 roku wykorzystywane ...

Barcinek (Dolnośląskie, gm. Stara Kamienica)

93 610 PLN

-
-
506 m2
-
15831224 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26689250 15831224 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z dużym potencjałem aranżacyjnym, położonego przy ul. Przyjaźni na wrocławskich Krzykach.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

785 000 PLN (11 056 zł/m2)

6
1
71 m2
1980
15831048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26685774 15831048 Opiekun ofertyWojciech ZającPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą na sprzedaż całość dwóch identycznych segmentów w zabudowie bliźniaczej (bliźniak) o łącznej powierzchni użytkowej ok. 220 m, u...

Katowice (Śląskie, gm. Katowice)

2 500 000 PLN (11 364 zł/m2)

6
4
220 m2
1978
15829256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649619 15829256 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku przy ul. Krzyckiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji południowego Wrocławia przy ul. Krzycki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

459 900 PLN (11 498 zł/m2)

1
-
40 m2
1909
15829249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649613 15829249 Contact me should you need more information in English.Opiekun oferty:Kacper Kurczaktel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Teofilowie, w osiedlowej części miasta z rozwiniętą infrastrukturą. W najbliższym otoczeniu znaj...

Łódź (Bałuty) (Łódzkie, gm. Łódź)

309 000 PLN (8 351 zł/m2)

2
1
37 m2
1970
15828554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649607 15828554 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających, łącząca prestiżow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (21 196 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15828078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649591 15828078 Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,1 m2 znajdujące się na Szczepinie - 2 km od Rynku! Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem (pełniło taką funkcję przez ostatnie kilka lat). Zlokalizowane 2km od Rynku w otoczeniu zieleni, sklepów i wszyst...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (11 979 zł/m2)

3
1
48 m2
1972
15823871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26649560 15823871 Opiekun ofertyKonrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 8900 m (0,89 ha), położona w miejscowości Myszęcin, w gminie Szczaniec.Bezpośrednie sąsiedztwo DK92 (E30) oraz bliskość autostrady A2 - idealna loka...

Myszęcin (Lubuskie, gm. Szczaniec)

1 500 000 PLN

-
-
8935 m2
-
15822668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649554 15822668 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul. Chorwackiej, w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
1970