• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 965

15815669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649494 15815669 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI - NIE SZUKAJ DALEJ!Otoczenie nieruchomości: Psie Pole to dynamicznie rozwijająca się dzielnica Wrocławia, łącząca miejski charakter z kameralną atmosferą i dużą ilością zielen...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

684 000 PLN (12 906 zł/m2)

3
1
53 m2
2009
15118280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 10252719 15118280 Wymiary35x597Działka jest w kształcie prostokąta i posiada pełny dostęp do mediów a jej wymiary to dł. ok 597m, a szer. 35mNieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka oznaczona pod tereny zabudowy mieszkaniowej...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 000 000 PLN

-
-
20020 m2
-
15870930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27447545 15870930 Mam przyjemność zaprezentować Państwu Absolutnie Wyjątkowe 2 Domy w zabudowie bliźniaczej wykonane w najwyższej jakości materiałów w nowoczesnej technologii o powierzchni 165 m2 każdy lokal, posadowione na 353 m2 działkach na spokojnej, willowej ul...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 390 000 PLN (20 545 zł/m2)

5
-
165 m2
2025
15883859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680446 15883859 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 223 m2 posadowiony na pięknej, , zielonej działce o powierzchni 1270 m2 ze wspaniałym tarasem do odpoczy...

Opacz-Kolonia (Mazowieckie, gm. Michałowice)

4 600 000 PLN (20 628 zł/m2)

6
-
223 m2
2024
15876713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27548702 15876713 Mam przyjemność zaprezentować Nowoczesne Domy w stanie deweloperskim w doskonałej lokalizacji na Wilanowie na Kępie Oborskiej z cudownym widokiem na Wisłę.Wyjątkowość tej inwestycji to:-kameralność tylko 4 domy w zabudowanie bliźniaczej.-najwyższa ja...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 590 000 PLN (10 237 zł/m2)

5
-
253 m2
2026
15875754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27526140 15875754 NOWA CENA !Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący, parterowy, idealny dla dużej rodziny, położony w Jędrzychowie.Dom o powierzchni użytkowej 160 m² (dokładnie 162,83 mkw.) składa się z:4 sypialni, 1 przestronnego salonu, 1 otwartej kuchni z jadalni...

Zielona Góra (Lubuskie, gm. Zielona Góra)

1 590 000 PLN (9 765 zł/m2)

6
-
162.83 m2
1998
15883860 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27680447 15883860 JEDYNY DOSTĘPNY W ART GARDEN NAJWIĘKSZY DOM Z NAJWIĘKSZĄ DZIAŁKĄ I Z NAJLEPSZĄ EKSPOZYCJĄ.JAKO JEDYNY BĘDZIE MIAŁ BASEN I OPRÓCZ 2 GARAŻY W BRYLE DOMU + DODATKOWE PODJAZD NA 6 AUT.WYPROWADZENIA POD KLIMATYZACJĘ I OGRZEWANIE PODŁOGOWE.Mam przyjemność ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

12 000 000 PLN (34 783 zł/m2)

7
-
345 m2
2025
15883861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27680444 15883861 Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, nowoczesny Segment o powierzchni 146 m2 w stanie deweloperskim z garażem wykonany w wysokiej jakości materiałów na nowoczesnym osiedlu na Targówku w Warszawie.To doskonała propozycja dla Rodziny cenią...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 100 000 PLN (14 334 zł/m2)

4
-
146.5 m2
2024
15883858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27680443 15883858 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy, Energooszczędny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym możliwym standardzie o powierzchni 206.78 m2 z pięknym i zadbanym ogrodem o powierzchni 438 m2 położony na kameralnym osiedlu w Dąb...

Łomianki (Mazowieckie, gm. Łomianki)

2 590 000 PLN (12 525 zł/m2)

4
-
206.78 m2
2024
15883819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675998 15883819 Mam przyjemność zaprezentować Absolutnie Wyjątkowy i Niepowtarzalny Dom w zabudowie bliźniaczej wykonany w najwyższym standardzie o powierzchni 265 m2 w idealnej lokalizacji na Górnym Mokotowie.To idealna propozycja dla Rodziny szukającej najwyższej...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 200 000 PLN (15 849 zł/m2)

5
-
265 m2
-
15818651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż na Starym Mokotowie 26624453 15818651 Mieszkanie na sprzedaż - 95,51 m² Al. Niepodległości, Stary Mokotów, WarszawaNa sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 95,51 m² + balkon, położony na 3. piętrze nowoczesnego budynku z lat 20072008, w prestiżowej części Starego Mokotowa - przy Alei N...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 950 000 PLN (20 526 zł/m2)

4
1
95 m2
2007
15889521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
** Magazyn | Na Sprzedaż | 2 bramy | Nadarzyn ** 27851955 15889521 Oferujemy na sprzedaż moduł magazynowo-usługowy o pow. 450 m2 położony w miejscowości Stara Wieś kNadarzyna. Obiekt usytuowany jest na działce o powierzchni 0.43 ha i jest w trakcie realizacji - termin oddania do użytkowania 06.2026. Istnieje możliwo...

Stara Wieś (Mazowieckie, gm. Nadarzyn)

1 999 000 PLN (4 442 zł/m2)

11
-
450 m2
-