• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości na sprzedaż

Znalezionych ofert: 63 957

15881300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628192 15881300 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3NIERUCHOMOŚĆAtrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m², zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku. Mieszkanie jest jednostronne - wszystkie okna oraz balkon wychodzą na wew...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

869 000 PLN (14 983 zł/m2)

2
-
58 m2
2001
15881296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27628061 15881296 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windąRok budowy: 1955NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 51,6 m2 składa się z:-Pokój 1 - 19.35 m2,-Pokój 2- 12...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

877 199 PLN (17 000 zł/m2)

2
1
51.6 m2
1955
15881243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27626340 15881243 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 2020NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37,31m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchen...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

849 000 PLN (22 755 zł/m2)

2
1
37.31 m2
2020
15881218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27625618 15881218 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Górnośląskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 16 piętrowym budynku.Rok budowy: 1973NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 49m2 składa się z:-widnej kuchni,-dwóch pokoi,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

955 500 PLN (19 500 zł/m2)

2
1
49 m2
1973
15881160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27624786 15881160 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Floriańskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: budynek z lat 6070-tych. NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 30 m2 składa się z:-pokoj...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

649 000 PLN (21 633 zł/m2)

1
1
30 m2
1960
15879128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608274 15879128 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kaliny Jędrusik BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2017NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 57,43m2 składa się z:-Kuchni z salonem 22,96m²,...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (27 860 zł/m2)

3
1
57.43 m2
2017
15879091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27608021 15879091 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynkuRok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z:-salon z aneksem kuchennym,-2 s...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 297 800 PLN (20 600 zł/m2)

3
2
63 m2
2019
15879090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27608019 15879090 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy Al. Rzeczypospolitej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 2016NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 50,46 m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchenny...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 229 000 PLN (24 356 zł/m2)

2
1
50.46 m2
2016
15878355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27594395 15878355 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 9 piętrowym budynkuRok budowy: 1993NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu z kuchnią,-dwóch sypialni,-łazienk...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 100 000 PLN (16 667 zł/m2)

3
1
66 m2
1993
15878344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27594244 15878344 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Bokserskiej BUDYNEK Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynkuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 42,5m2 składa się z:- 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki, - przedpokojuPowierzchnia ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

695 000 PLN (16 353 zł/m2)

2
1
42.5 m2
1970
15888568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27816817 15888568 BLISKA WOLA SUPER 2-pokojowe albo 3 pokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji – Wola, ul. GórczewskaBUDYNEKMieszkanie znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowej, przedwojennej kamienicy z 1936 roku.Budynek jest ogrodzony, z dostępem wyłącznie ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

809 000 PLN (14 981 zł/m2)

2
1
54 m2
1936
15885955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27744273 15885955 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Giserskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 7 piętrowym budynku Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 43,08m2 składa się z:-salonu z aneksem kuchennym,-wydzi...

Warszawa (Ursus) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

665 000 PLN (15 436 zł/m2)

2
1
43.08 m2
2025