• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Białystok

Znalezionych ofert: 207

15730463 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajmę Pani/dziewczynie pokój 24780113 15730463 Wynajmę Pani,dziewczynie odrębny pokój w 2 pokojowym mieszkaniu. Mieszkanie umeblowane, AGD, telewizja, internet. Odrębna kuchnia, piwnica. Blok ogrodzony, brama na pilot, domofon, wyciszone. Okolica spokojna, dużo terenów zielonych. Pod blokiem przy...

Białystok (Wysoki Stoczek), Hugo Kołłątaja 26

1 000 PLN

-
-
-
-
15848082 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26932821 15848082 Wynajmę jasne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na III piętrze w IV piętrowym bloku przy ul. Towarowej 22, os. PiastaMieszkanie zadbane, umeblowane, gotowe do zamieszkania! Dobry układ pomieszczeń z widokiem z balkonu na otoczenie.Na po...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 650 PLN (42 zł/m2)

2
1
39 m2
-
15827080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644056 15827080 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowej kawalerki o powierzchni 32 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. Do...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 550 PLN (48 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15851921 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27022970 15851921 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni ok.39 m2, położonego na II piętrze w III piętrowej kamienicy.Lokalizacja: przy ul. Henryka Sienkiewicza 6 w Białymstoku jest jednym z najbardziej poszukiwanych adresów w cały...

Białystok (Sienkiewicza) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
39 m2
1954
15823279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644031 15823279 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m2, położonego na III piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Piastowska 17 Os. Piasta. Bardzo dobrze skomunikow...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 500 PLN (39 zł/m2)

2
1
38 m2
1972
15844272 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26828701 15844272 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 39 m2, położonej na III piętrze w IV piętrowym bloku bez windy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ok. 5 min jazdy samochodem do Centrum miasta. ...

Białystok (Antoniuk) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 700 PLN (44 zł/m2)

2
1
39 m2
1980
15823265 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 26644030 15823265 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 107.55 m kw, położonego na parterze w III piętrowym kameralnym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Zachodniej 10 na spokojnym osie...

Białystok (Nowe miasto) (Podlaskie, gm. Białystok)

3 500 PLN (33 zł/m2)

4
2
107.55 m2
2000
15823310 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26644029 15823310 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 36,1 m2, położonego na II piętrze w IV piętrowym bloku.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 74 oś. Piasta. Bardzo do...

Białystok (Bojary) (Podlaskie, gm. Białystok)

1 800 PLN (50 zł/m2)

2
1
36.1 m2
2000
15856276 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27087605 15856276 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego , komfortowego mieszkania o powierzchni 55 m2, położonego na III piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta....

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (42 zł/m2)

2
1
55 m2
2022
15889817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27862350 15889817 Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 42,84 m kw, położonego na II piętrze w II piętrowej kamienicy.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, przy ul. Świętojańskiej 32 w ścisły...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 300 PLN (54 zł/m2)

2
1
42.84 m2
1929
15861958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27218525 15861958 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowej kawalerki, mieszkanie o powierzchni 29 m2, położone na I piętrze w III piętrowym bloku z windą.Lokalizacja: Mieszkanie położone jest w miejscowości Białystok, ul. Warszawska 64A Os. Piasta. Bardzo ...

Białystok (Piasta i) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (69 zł/m2)

2
1
28.95 m2
2022
15869804 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27409191 15869804 Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 38,5 m² znajdującego się na II piętrze w nowym, V-piętrowym apartamentowcu z windą. Lokalizacja: Budynek zlokalizowany jest w samym centrum miasta przy ul. Wiesławy Szymborskiej 2 co gwar...

Białystok (Centrum) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
38.5 m2
2020