• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Brzeg

Znalezionych ofert: 14

15056967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8391951 15056967 Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą wynajmu powierzchni użytkowych położonych w budynku handlowym przy ul. Trzech Kotwic w Brzegu. Oferta dotyczy powierzchni użytkowej ok. 350m2 mieszczącej się na piętrze. Jest możliwość również w...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

8 500 PLN (24 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15765594 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25476256 15765594 Mamy przyjemność zaprezentować funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m², zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy.Rozkład i wnętrze:Salon z Aneksem Kuchennym: Przestronny i jasny salon połączony z aneksem kuchennym tworzy otwartą ...

Brzeg (Opolskie, gm. Brzeg)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43.5 m2
2022