• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Częstochowa

Znalezionych ofert: 104

14558078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 34110 14558078 Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Centrum Częstochowy okolice Pacu Daszyńskiego pow. 140m2 na II piętrze kamienicy z widokiem na Plac Daszyńskiego.Lokal składa się z dużej sali konferencyjnej oraz zaplecza biurowego oraz wc (ewentualnie duże pomieszcze...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 500 PLN (25 zł/m2)

11
-
140 m2
-
14602855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 34120 14602855 Do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany w Centrum Częstochowy w sąsiedztwie punktów handlowych i usługowych oraz przystanków autobusowych.Lokal znajduje się na parterze w odremontowanej, ocieplonej kamienicy, lokal posiada odbiory Sanepidu.Lokal s...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 000 PLN (29 zł/m2)

11
-
104 m2
-
15862277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27223591 15862277 Do wynajęcia gabinet położony na pierwszym piętrze w budynku usługowym przy ul. Sikorskiego. Pozostali najemcy budynku to lekarze, logopedzi oraz inna działalność medyczna. Czynsz najmu obejmuje opłatę za zużycie wody, wywóz śmieci oraz internet...

Częstochowa (Parkitka) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 000 PLN (83 zł/m2)

11
-
12 m2
-
15846651 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn, hala 26891837 15846651 OFERTA NAJMU NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNEJBudynek warsztatowy z magazynem - Mirów, CzęstochowaDo wynajęcia funkcjonalny budynek warsztatowy z zapleczem magazynowym zlokalizowany w dzielnicy Mirów w Częstochow.Możliwość wynajęcia pustej hali bez maszyn.__...

Częstochowa (Mirów) (Śląskie, gm. Częstochowa)

9 500 PLN (27 zł/m2)

11
-
350 m2
2020
15868749 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27390209 15868749 KOMFORTOWE LOKALE Z PARKINGIEM 1350 zł netto Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia samodzielne 1-pokojowe lokale biurowe (o powierzchni około 30m2 każdy lokal) w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. Wszy...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 350 PLN (45 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15292093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal biurowy w centrum Częstochowy 14945222 15292093 Na wynajem lokal w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym położony w ścisłym centrum Częstochowy. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni.Lokal bardzo dobrym stanie technicznym, na 4 kondygnacji z windą.Na kondygnacji znajduje się węzeł sani...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

4 356 PLN (33 zł/m2)

11
-
132 m2
2013
15860715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
M3 blisko centrum, wysoki standard z balkonem 27183253 15860715 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum.Doskonała lokalizacja w III Al. NMPMieszkanie po generalnym remoncie.Powierzchnia: 38 m²Piętro: 2 z 4Cena najmu: 1600 zł + czynsz 600 zł + mediaKaucja: 2200 złOpis mieszkania:Do wynajęcia nowoczesn...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

1 600 PLN (42 zł/m2)

2
1
38 m2
1955
15821843 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne biura do wynajęcia - Częstochowa 26615198 15821843 Nowoczesne biura do wynajęcia - Częstochowa 60 m² - 650 m² i więcejOferujemy nowoczesne powierzchnie biurowe o wysokim standardzie, zlokalizowane w najlepszych punktach Częstochowy - zarówno w strefach przemysłowych, jak i w centrum miasta, przy duży...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

27 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15292090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny lokal biurowy w centrum Częstochowy 14945219 15292090 Na wynajem lokal w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym położony w ścisłym centrum Częstochowy. Istnieje możliwość wynajęcia większej powierzchni.Lokal bardzo dobrym stanie technicznym, na 3 kondygnacji z windą.Na kondygnacji znajduje się węzeł sani...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 112 PLN (64 zł/m2)

11
-
33 m2
2013
15494230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19806625 15494230 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę lokal użytkowy przy ul. Dekabrystów 25 B w Częstochowie.Nieruchomość ta położona jest w atrakcyjnym miejscu blisko zabudowy wielorodzinnej oraz innych lokali użytkowych.Lokal położony jest na parte...

Częstochowa (Śląskie, gm. Częstochowa)

2 000 PLN (24 zł/m2)

2
-
84 m2
-
15841642 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792554 15841642 KOMFORTOWY LOKAL Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze. Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na 1 piętrze o powierzchni około 180 m2 składający się z ...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

7 500 PLN (42 zł/m2)

11
-
180 m2
-
15841621 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26792544 15841621 KOMFORTOWE LOKALE Z PARKINGIEM Oferta tylko w naszym biurze Do wynajęcia powierzchnie biurowe w centrum miasta na terenie kompleksu biurowego z własnym parkingiem. 1. Lokal na parterze o powierzchni około 90 m2 składający się z trzec...

Częstochowa (Śródmieście) (Śląskie, gm. Częstochowa)

3 750 PLN (42 zł/m2)

11
-
90 m2
-