• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk Jasień

Znalezionych ofert: 16

15830059 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
STUDIO 29M² – kompletnie wyposażone, winda, parking, 7 min do centrum 2 100 zł 26661329 15830059 PODSTAWOWE INFORMACJE Powierzchnia: 29 m² Piętro: 2 (z cichobieżną windą) Lokalizacja: Lawendowe Wzgórze 44, Gdańsk (Jasień) Czynsz: 2 600 PLNmiesiąc (WSZYSTKO WLICZONE – woda, ogrzewanie, energia) Miejsce Parkingowe: TAK – przynal...

Gdańsk (Jasień), ul. Lawendowe Wzgórze 44

2 600 PLN (90 zł/m2)

1
1
29 m2
2020
15853729 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe 3 pokoje | pierwszy najem | garaż + komórka 27055746 15853729 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Gdańsk Jasień- inwestycja Urzeka (Domesta)Dostępność: od zaraz - nikt wcześniej nie mieszkałMiejsce postojowe w hali garażowejKomó...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 200 PLN (59 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
10735526 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22979 10735526 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień!Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

670 PLN (6 zł/m2)

3
2
120 m2
-
10334158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22974 10334158 Kwatery Pracownicze Gdańsk- Jasień! Szukasz Kwatery Pracowniczej w Gdańsku dla siebie i twoich pracowników? zapraszamy do kontaktu z Nami. Wszystkie nasze pomieszczenia cechują się wysokim standardem. Posiadamy prawie 80 łóżek dostępnych dla pracowni...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

7 500 PLN (63 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15812054 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26458494 15812054 Oferta bez prowizji Nowy obiekt usługowo – biurowy położony Kowalach, na granicy z Gdańskiem.Lokalizacja:Obiekt położony w Kowalach, na granicy z Gdańskiem. Bezpośrednie sąsiedztwo przedszkola, Obwodnicy Trójmiejskiej (S6). W pobliży budynku znajdują...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

105 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
1360 m2
2025
15727985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24729652 15727985 Oferta bez prowizji Magazyn położony w Otominie na granicy z Szadółkami, przy obwodnicy w sąsiedztwie węzła Szadółki. Doskonała lokalizacja z szybkim dostępem do kluczowych tras transportowych (S6, S7, A1).Nowy obiekt magazynowy o powierzchni 1000m2 ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

47 000 PLN (39 zł/m2)

1
-
1200 m2
2025
15879047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Na wynajem 2 pokoje Jasień ul. Węgrzyna 27606331 15879047 Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe na 1. piętrze o powierzchni 38,14 m2 przy ul. E. Węgrzyna na gdańskim Jasieniu. Klimatyzacja!!  LOKALIZACJA: mieszkanie znajduje się w Gdańskiej dzielnicy Jasień. Jest to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie ci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
2019
15893133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 pokoje, Gd. Jasień, obok tramwaju, duży balkon 27900078 15893133 Do wynajmu długoterminowego oferujemy słoneczne, wyposażone i bardzo funkcjonalne mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 53 m2, znajdujące się na 2 piętrze budynku z 2019 roku. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Nowa Jabłoniowa na ul. Węgrzyna, tuż...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
1
53 m2
2019
15890615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27882421 15890615 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15887767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Umeblowane i wyposażone 2 pok. na Lawendowym Wzg 27792676 15887767 MIESZKANIE z miejscem parkingowym w cenie.NAJEM OKAZJONALNY - minimalny okres najmu - 12 miesięcy.Wynajmę umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD dwupokojowe MIESZKANIE o pow. 38m2, położone na pierwszym piętrze w budynku z windą. Miejsce parkingowe (in...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 600 PLN (68 zł/m2)

2
1
38 m2
2021
15888961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesna Kawalerka z miejscem postojowym. 27834856 15888961 Wykończone i umeblowane mieszkanie w nowym bloku , dobrze skomunikowane z Centrum Gdańska .W kuchni znajduje się płyta indukcyjna , szafki stojące i wiszące oraz lodówka. W łazience pralka , umywalka oraz wanna całość wykończona w glazurze i terakoci...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (73 zł/m2)

1
1
30 m2
2020
15811919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe na Lawendowym Wzgózu 26444837 15811919 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Lawendowe Wzgórze.Bardzo dobrze skomunikowane z całym Gdańskiem. W pobliżu przystanek tramwajowy i autobusowy, blisko wyjazd na obwodnicę Trójmiasta. W okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, ...

Gdańsk (Jasień) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 200 PLN (63 zł/m2)

2
1
35 m2
-