• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Gdańsk Piecki Migowo

Znalezionych ofert: 23

15890020 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27867373 15890020 Do wynajęcia od zaraz duża kawalerka na osiedlu Piecki - Migowo w Gdańsku ul. Żylewicza.Mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone jest na 6 piętrze wieżowca z windą. Nieruchomość jest po kapitalnym remoncie i została w pełni wyposażona we wszystkie now...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 400 PLN (67 zł/m2)

1
-
36 m2
1980
15882253 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokojowe na Morenie! 27658961 15882253 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- po kapitalnym remoncie,- piętro 4 z 4 z ładnym widokiem na przestrzał,- budynek z windą,- zwierzęta mile widziane,- miejsce w hali garażowej dodatkowo płatne w cenie 300 złm-c.Mieszkanie o powierzchni 42,10 m2. Usytuowane jest n...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2015
15877434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Super nowe 3 pokoje, balkon, hala, piękne zachody 27569735 15877434 Najemca nie płaci prowizji!Do wynajmu długoterminowego oferujemy atrakcyjne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe o pow. 55m2, jeszcze niezamieszkiwane, z dużym balkonem o południowo-zachodniej, położone na 7 piętrze w nowym budynku na g...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 750 PLN (68 zł/m2)

3
1
55 m2
2025
13897900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2204878 13897900 Posiadamy do wynajęcia bardzo atrakcyjny, zupełnie nowy apartament o powierzchni 44,00 m.2. zlokalizowany przy ul. Rakoczego na Morenie - inwestycja Studio Morena. Do dyspozycji Najemcy jest salon z aneksem kuchennym, sypialnia,łazienka z toaletą, pr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (64 zł/m2)

2
1
44 m2
2019
14542168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 2848224 14542168 Zamieszkaj w super lokalizacji !!!LOKALIZACJA: zaplecze dzielnicy Wrzeszcz, w sąsiedztwie lasu- tereny zielone sprzyjające odpoczynkowi i aktywnemu trybowi życia ,osiedle z pełną infrastrukturą, centrum handlowo-usługowe szkoły, przedszkola, placówki...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 100 PLN (41 zł/m2)

4
1
75 m2
-
15870315 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy z parkingiem i ochroną 24/7 27427123 15870315 Na wynajem przestronny lokal biurowy o powierzchni 320 m², zlokalizowany w wolnostojącym budynku na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym terenie, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort pracy.Lokal pr...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 480 PLN (39 zł/m2)

12
-
320 m2
-
15714666 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Reprezentacyjny lokal biurowy na Morenie! 24463972 15714666 Do wynajęcia lokal o powierzchni 134m2, na pierwszym piętrze budynku trzykondygnacyjnego, idealny na biuro, kancelarię, pracownię projektową, siedzibę firmy!Zalety nieruchomości:- atrakcyjny budynek z 2009r- teren ogrodzony, z dwoma bramami otwierany...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

11 800 PLN (88 zł/m2)

6
-
134 m2
2009
15888974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27836574 15888974 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDzień dobry, Mam do wynajęcia mieszkanie idealne dla pary. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi ( sypialni i pokoju dziennego) osobnej kuchni, korytarza i łazienki. Mieszkanie jest wyposażone w pralkę, lodó...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 800 PLN (68 zł/m2)

2
-
41 m2
1985
15872823 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Okazja! 3 pokoje na Morenie od maja! 27502316 15872823 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 55,2 m², położonego przy ul. Zabłockiego na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się w doskonałej lokalizacji, zapewniającej wygodny dostęp do komunikacji miejs...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 PLN (45 zł/m2)

3
1
55 m2
1978
15885230 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27721005 15885230 Zapraszam do wynajmu długoterminowego (umowa do 30.06.2027 z możliwością przedłużenia lub wcześniejszego rozwiązania za porozumieniem stron) mieszkania na osiedlu Centralpark na Morenie przy ul. Rakoczego 11. Mieszkanie składa się z: 2 niezależnych s...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 945 PLN (53 zł/m2)

3
-
56 m2
2017
15870314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal biurowy z parkingiem i ochroną 24/7 27427122 15870314 Na wynajem przestronny lokal o powierzchni 223 m², zlokalizowany w wolnostojącym budynku na gdańskiej Morenie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym, monitorowanym terenie, co zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i komfort użytkowania.Lokal doskon...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

9 087 PLN (39 zł/m2)

7
-
233 m2
-
15848476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Zamknięte osiedle | balkon | 2 miejsca w hali 26938542 15848476 NAJEM OKAZJONALNYKomfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji Myśliwska ParkNieruchomość o powierzchni  wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni użytkowej w księdze wieczystej) składa się z:- Jasnego salonu z aneksem k...

Gdańsk (Piecki migowo) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

3 500 PLN (57 zł/m2)

3
1
61 m2
2011