• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 97

14127855 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 103857 14127855 Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 260 m2 , zlokalizowany na parterze zabytkowej, ponad 100-letniej Kamienicy. Nieruchomość położona w centrum Kielc, przy ul. Sienkiewicza. W pobliżu obiektu znajdują się liczne punkty handlowo-usługowe ur...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 500 PLN (29 zł/m2)

11
-
260 m2
-
15888649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27819548 15888649 Do wynajęcia kawalerka o pow. 27,30 m2 zlokalizowana na drugim piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, przy ul. Równej w centrum Kielc. W skład mieszkania wchodzą: -widna kuchnia z częścią jadalną o pow. około 13 m2 -sypialni o pow. około 6,40 m2,...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 400 PLN (52 zł/m2)

1
-
27 m2
1950
15870039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417803 15870039 Do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: - dwóch pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia sanitarnego, - pomi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15887660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27790118 15887660 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,00 m2, zlokalizowane na II piętrze w III piętrowym apartamentowcu z 2019 roku przy ul. Wspólnej w centrum Kielc. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią i wyjś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
2019
15870038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417800 15870038 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 610 PLN (50 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15852078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025335 15852078 Do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie o pow. ok. 35 m2 - pomieszczenie o pow. ok. 8,6 ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 157 PLN (25 zł/m2)

11
-
169 m2
-
15820849 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26645584 15820849 Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie, w centrum Kielc przy ul. Targowej. Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,9 m² , zlokalizowane na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku z windą , w samym ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (27 zł/m2)

3
-
72 m2
1993
15736857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24880321 15736857 Do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w pobliżu Rynek, deptak Sienkiewicza. Lokal idealnie nadaje się na ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

600 PLN (43 zł/m2)

11
-
14 m2
2003
15736171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24868342 15736171 Do wynajęcia mieszkanie o pow. 27,78 m2, zlokalizowane na parterze, w 4-piętrowym apartamentowcu w centrum przy ul. 1-go Maja. Rozkład pomieszczeń : salon z aneksem kuchennym, łazienka z WC, przedpokój. Taras o pow. 12 m2. Ogrzewanie za pomocą...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 600 PLN (59 zł/m2)

1
-
27 m2
2020
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15764420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25448320 15764420 Do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - pomieszczenie handlowo-usługowe o pow. 113,34 -...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

10 578 PLN (83 zł/m2)

11
-
128 m2
2025
15852596 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27037101 15852596 Do wynajęcia lokal o powierzchni 50,64 m2 , zlokalizowany w przyziemiu parterowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. Lokal usytuowany jednostronnie. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość w stan...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 242 PLN (25 zł/m2)

11
-
50 m2
-