• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kielce Centrum

Znalezionych ofert: 98

15891279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27893726 15891279 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane w centrum miasta w nowoczesnym budynku z windą przy ul. Samaryjskiej. Mieszkanie składa się z sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki. Do mieszkania przynależy balkon. Mies...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 900 PLN (51 zł/m2)

2
-
37 m2
2019
15885659 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27735164 15885659 Lokal przy Galerii Korona - 171 m² widoczności dla Twojego biznesu Lokal usługowy wynajem lub sprzedaż Apollo VIP ul. Warszawska 21D Kielce Biuro nieruchomości AS NIERUCHOMOŚCI prezentuje lokal usługowy o powierzchni 171 m&a...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 000 PLN (41 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15868713 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27388843 15868713 Do wynajęcie przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane na II piętrze w IV piętrowym budynku bez windy przy ul. Żeromskiego. Mieszkanie składa się z sypialni, łazienki razem z WC oraz przestronnego salonu z aneksem kuchen...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (45 zł/m2)

2
-
33 m2
1960
15590515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 21979458 15590515 NOWOCZESNY LOKAL BIUROWYUSŁUGOWY NA WYNAJEM W APARTAMENTOWCU- CENTRUM - PARTER Oferta wynajmu dostępna TYLKO U NAS. SZUKASZ PRZESTRONNEGO UMEBLOWANEGO LOKALU TUŻ OBOK ŚCISŁEGO CENTRUM MIASTA W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJI - ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SI...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 000 PLN (68 zł/m2)

11
-
118 m2
2019
15431482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 18407667 15431482 Oferujemy na wynajem wyjątkowy lokal gastronomiczny o powierzchni 160 m², zlokalizowany w sercu miasta. Nieruchomość zajmuje dwa piętra i charakteryzuje się wysokim standardem wykończenia, co sprawia, że jest idealna dla restauracji, kawiarni czy bis...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 500 PLN (47 zł/m2)

11
-
160 m2
1935
15459606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 19041254 15459606 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 115,8 m², położony w atrakcyjnej części miasta, blisko centrum. Obecnie funkcjonuje tu apteka, ale przestrzeń doskonale nadaje się na inne usługi, takie jak salon fryzjerski, gabinet fizjoterapeutyczny, masaż...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 500 PLN (48 zł/m2)

11
-
115 m2
2002
14567336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 142433 14567336 Na sprzedaż lokal o powierzchni 196,56 m2 zlokalizowany na parterze w nowoczesnym budynku wielorodzinnym tuż przy ścisłym centrum miasta. Lokal w stanie deweloperskim o charakterze open space z wydzieloną powierzchnią socjalną i sanitarną. Wysokoś...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

12 776 PLN (65 zł/m2)

11
-
196 m2
2020
15829943 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26655650 15829943 Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, położone w apartamentowcu, w centrum miasta, przy ul. Wspólnej. Powierzchnia mieszkania: 59,7 m² Piętro: 25 Stan: nowe, wysoki standard Układ mieszkania: salon z aneksem kuchennym i wyjście...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 950 PLN (35 zł/m2)

3
-
56 m2
2020
15562519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 21378876 15562519 Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie, o pow. 68,86 m2 , zlokalizowane na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku w ścisłym centrum Kielc, przy ul. Wspólnej. W skład mieszkania wchodzą: - duży, widny salon z aneksem kuchennym z wyjściem na p...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 600 PLN (38 zł/m2)

3
-
68 m2
2020
15428657 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 18359820 15428657 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,8 m2 zlokalizowane na parterze czteropiętrowego bloku przy ul. Targowej, na os. Sady. W skład mieszkania wchodzi: - salon (o pow. ok. 18,2 m2) z wyjściem na loggie, - oddzielna widna kuchnia (o pow...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 500 PLN (31 zł/m2)

2
-
49 m2
1993
14778220 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 189664 14778220 Do wynajęcia lokal o powierzchni 10,50 m2 zlokalizowany na IV piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Paderewskiego. Czynsz najmu wynosi 400,00 netto (brutto 492,00) + media. Łazienka na piętrze Dane kontaktowe do agent...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

492 PLN (49 zł/m2)

11
-
10 m2
1955
15698481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24149426 15698481 Do wynajęcia lokal o powierzchni 64,93 m2 zlokalizowany na parterze kamienicy zlokalizowanej na rogu ulic Paderewskiego i Żytniej (wejście od ulicy Żytniej). Lokal składa się z: wiatrołapu, recepcji, komunikacji, 2 gabinetów, pomieszczenia porządko...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

5 500 PLN (86 zł/m2)

11
-
64 m2
-