• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kielce

Znalezionych ofert: 286

15717249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 24529815 15717249 Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 28,3 m2, zlokalizowane przy ul. Wielkopolskiej , na osiedlu KSM. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku z ok. 1970 r. W skład mieszkania wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mi...

Kielce (Ksm) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 300 PLN (46 zł/m2)

1
-
28 m2
1970
15867957 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27359860 15867957 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem i garażem - centrum miasta Na wynajem nowoczesne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 43,8 m² , położone na 4. piętrze 4-piętrowego apartamentowca w ścisłym centrum miasta. Lok...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 200 PLN (51 zł/m2)

2
-
43 m2
2023
15862989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27237953 15862989 Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,7 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na osiedlu Ślichowice, przy ul.Dewońskiej. W najbliższym otoczeniu znajduje się kompleks sportowy, basen, plac zabaw, szkoła podstawowa, szkoła językowa, Pasa...

Kielce (Ślichowice) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 800 PLN (45 zł/m2)

1
-
40 m2
1995
15850660 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27003387 15850660 REZERWACJA Do wynajęcia lokal o powierzchni 164,72 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Jagiellońskim. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie o pow. ok. 40 m2 - pomieszczenie o pow. ok. 5...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 241 PLN (20 zł/m2)

11
-
164 m2
-
15850643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27002574 15850643 Do wynajęcia lokal o powierzchni 209,63 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. W skład lokalu wchodzą: - sala główna o pow. ok. 95 m2 - dwa pomieszczenia o powierzchniach ok. 7,...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

3 610 PLN (17 zł/m2)

11
-
209 m2
-
15831781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26699837 15831781 Do wynajęcia lokal biurowo-magazynowy o pow. 32m2 usytuowany na 1 piętrze w dozorowanym budynku w dzielnicy Pakosz. Lokal składa się z małego pomieszczenia biurowego, magazynu z rampą rozładunkową oraz korytarza. Toalety ogólnodostępne na koryta...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

811 PLN (25 zł/m2)

11
-
32 m2
-
15807100 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26362002 15807100 Do wynajęcia lokal o powierzchni 127,16 m2 , zlokalizowany na parterze w 1-piętrowym budynku, przy ruchliwej ulicy 1 Maja, na osiedlu Herby. Loka składa się z: - pomieszczenia głównego o pow. 55,16 m2 - czterech pomieszczeń biurowychmagazyno...

Kielce (Herby) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 920 PLN (39 zł/m2)

11
-
127 m2
-
15800727 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26221198 15800727 Do wynajęcia lokal o pow. 42,22 m2 zlokalizowany na I piętrze w budynku usługowo-mieszkalnym, na osiedlu Sady przy ul. Warszawskiej. Lokal nadaje się zarówno pod biuro, jak i działalność usługową. W skład lokalu wchodzą: - pomieszcze...

Kielce (Sady) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 100 PLN (50 zł/m2)

11
-
42 m2
2010
15773080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25630584 15773080 Do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni ok. 22 m2 , położony na parterze w pawilonie handlowym, na Osiedlu na Stoku . Lokal z przeznaczeniem na działalność z branży beauty. Lokal jednostronny, z wejściem do lokalu bezpośrednio z ulicy, z...

Kielce (Na stoku) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 200 PLN (55 zł/m2)

11
-
22 m2
1992
15772900 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25623585 15772900 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. ok. 36 m2 zlokalizowany na I piętrze budynku biurowo-usługowego w Kielcach, przy ul. Witosa, w dzielnicy Sieje . W budynku rozprowadzone są instalacje: telefoniczna i internetowa. Budynek ogrodzony, monitorowany ...

Kielce (Sieje) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 460 PLN (68 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15765502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25471141 15765502 Do wynajęcia lokal (całe piętro), o powierzchni ok. 150 m2, zlokalizowany w południowej części miasta, w okolicach Dymin, przy ul. Ściegiennego. Lokal zlokalizowany na 1 piętrze w jednopiętrowym budynku z 2019 roku. Lokal z przeznaczeniem pod dz...

Kielce (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 241 PLN (55 zł/m2)

11
-
150 m2
2019
15764420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25448320 15764420 Do wynajęcia lokal o pow. 128,45m2 usytuowany w nowo powstałej inwestycji w centrum Kielc. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego budynku. W skład lokalu wchodzą następujące pomieszczenia: - pomieszczenie handlowo-usługowe o pow. 113,34 -...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

10 578 PLN (83 zł/m2)

11
-
128 m2
2025