• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Śródmieście

Znalezionych ofert: 37

15889154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845620 15889154 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa wynajem przytulna mieszkanie w sercu Krakowa, w inwestycji Grzegórzki Park przy ul. płk. Francesco Nullo.Mieszkanie o powierzchni 34,06 m2 znajduje się na 6 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku.Składa ...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
-
35 m2
2020
14819178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 3076991 14819178 Dodatkowo: domofon, kaloryfery, łącze internetowe; Rozkład: jednostronny, korzystny układ; Na wynajem mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5m2 na 1 piętrze, w bloku przy ul. Młyńska Boczna,Ugorek w Krakowie. Kaucja jednomiesięczny czynsz, umowa n...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ceniących sobie spokój połączony z doskonałą komunikacją z pozostałymi częściami miasta. A to nie jedyne a...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15886501 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27759979 15886501 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrezentujemy na wynajem atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 48,60 m2, komórka lokatorska o powierzchni 1,46 m2, usytuowane na IV piętrze, przy ul. Reduta w dz. Prądnik Czerwony plus miejsce po...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (61 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15873186 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27513580 15873186 *Zdjęcia należą do właściciela oferty Wyjątkowa kawalerka z antresolą w sercu Krakowa - przy Plantach Do wynajęcia niezwykle stylowa i elegancka kawalerka z antresolą, położona tuż przy malowniczych Plantach. Mieszkanie mieści się na pierwszy...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (80 zł/m2)

1
-
40 m2
1900
15831091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26686035 15831091 Do wynajęcia niedawno odświeżone mieszkanie o powierzchni około 30m2 zlokalizowane na parterze w zadbanej kamienicy przy ul. Radziwiłłowskiej.W skład mieszkania wchodzi pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz łazienka z wannąMieszkanie częściowo umebl...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 100 PLN (70 zł/m2)

1
1
30 m2
-
15872430 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27493043 15872430 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 BALKONAMI, PARKINGIEM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ. UL. PRANDOTY W DZIELNICY ŚRÓDMIEŚCIE, NIEOPODAL UEK, POLITECHNIKA, UNIWERSYTET ROLNICZY, OPOLSKA ESTAKADA. DOSTĘPNE OD 1. LIPCA. OPIS NIERUCHOMOŚCI To jasne funkcjonalne m...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 500 PLN (69 zł/m2)

4
-
80 m2
2024
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
1970
15818227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26646730 15818227 Jasne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - blisko centrum i terenów zielonych Do wynajęcia świeżo wyremontowane, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m² , zlokalizowane w Śródmieściu Krakow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 900 PLN (60 zł/m2)

2
-
48 m2
1967
15880434 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27615199 15880434 Oferujemy na sprzedaż w pełni działający salon fryzjerski z kompletnym wyposażeniem, gotowy do przejęcia (odstępne) Salon funkcjonuje na rynku od kilku lat, cieszy się stabilną bazą lojalnych klientów i posiada świetne opinie, co st...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 620 PLN (57 zł/m2)

11
-
64 m2
1970
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15876071 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27529701 15876071 Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 zlokalizowane na II piętrze kameralnego, otoczonego zielenią budynku z 2008 roku , przy ślepej przecznicy ul. GrzegórzeckiejW skład mieszkania wchodzą:Salon z aneksem kuchennym ( w części salonow...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (70 zł/m2)

2
1
50 m2
2008