• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 40

15392277 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17533968 15392277 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Niezależne skrzydło na parterze budynku z własną kuchnią, serwerownią i garażem! Biura z zapleczem i własnym garażem - świetne rozwiązanie dla serwisów technicznych czy sklepów internetowych lub biura z archiwum. ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 671 PLN (55 zł/m2)

11
-
121 m2
-
15391522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 17517789 15391522 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem. Pojedyncze pokoje (od 11 m2) lub moduły. Łącznie 840 m2. Pokoje k...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 886 PLN (55 zł/m2)

11
-
34 m2
-
15276788 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14514002 15276788 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem. Pojedyncze pokoje (od 11 m2) lub moduły. Łącznie 190 m2. Pokoje k...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 395 PLN (55 zł/m2)

11
-
189 m2
-
9037199 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 3879580 9037199 LOKALE BIUROWY Oferujemy do wynajęcia lokale biurowe o różnym metrażu. Całość składa się z 3 pokoi. Lokale są położone na 1 piętrze. Całość monitorowana oraz chroniona. W pobliżu przystanek autobusowy i tramwajowy. Pomieszczenia jasne, przestronne,...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 934 PLN (40 zł/m2)

11
-
73 m2
-
14732831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 173621 14732831 NOWA HUTA LOKAL USŁUGOWY BIUROWY Budynek o charakterze biurowo-usługowym w dobrym stanie technicznym, posiadający duży parking (140 miejsc), dozorowany, ocieplony, z dogodnym dojazdem. Pojedyncze pokoje (od 11 m2) lub moduły. Łącznie 217,52 m2. Pokoj...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
217 m2
-
15819010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26599817 15819010 Do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe z jasną kuchnią, łazienką i dwoma balkonami. Jeden to klasyczny balkon, drugi francuski. Znajduje się na drugim piętrze na os. Centrum A10 przy Placu Centralnym w Krakowie. Mieszkanie jest jasne, umeblowane z wyp...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (50 zł/m2)

2
-
46 m2
1956
15756545 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25256087 15756545 Nowa Huta - os. Urocze 2-pokojowe, bardzo słoneczne mieszkanie do wynajęcia Do wynajęcia świeżo odświeżone, niezwykle jasne i wyposażone mieszkanie zlokalizowane na zielonym i spokojnym osiedlu Uroczym - jednej z najbardziej klimatycznych, his...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
35 m2
1960
15774743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25657653 15774743 Posiadamy klucze do nieruchomości! Oferta na wyłączność. Nie szukaj dalej, to mieszkanie oferuje najlepszą cenę do jakości!3 pokoje Balkon Po remoncie ParkingOs. Na Stoku to spokojna, zielona część Nowej Huty z pełną, codzienną infrastrukturą. W najb...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 PLN (49 zł/m2)

3
-
40.59 m2
-
15826609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26617344 15826609 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 51 mkw w nowym budynku zlokalizowanym przy ulicy Ciepłowniczej.LOKALIZACJA: Sam budynek położony jest w pobliżu ścisłego centrum Krakowa. BUDYNEK: Nowoczesny budynek z lokalami o charakterze biurowym. Usytuow...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 932 PLN (57 zł/m2)

9
-
51 m2
-
15826493 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26613295 15826493 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa klasy A równa 860 mkw.LOKALIZACJA: Budynek położony jest w ścisłym centrum dzielnicy Krakowa- Nowej Hucie. Usytuowany w pobliżu przystanków autobusowych umożliwiających szybki dojazd na terenie całego Krakowa. Bar...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

24 510 PLN (29 zł/m2)

11
-
860 m2
-
15497528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 19881055 15497528 Mam przyjemność zaprezentować Państwu, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,62m2, zlokalizowane przy ulicy Sołtysowskiej 12 w Krakowie.LOKALIZACJA:Mieszkanie zlokalizowane jest na monitorowanym, strzeżonym całodobowo osiedlu w inwestycji Fajny Dom ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (65 zł/m2)

2
1
35.62 m2
-
15818425 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26601502 15818425 Homfi ma przyjemność zaprezentować klimatyczne, 2 pokojowe, wyposażone mieszkanie z oddzielną kuchnią na wynajem w zielonej okolicy - Os. Młodości.LOKALIZACJA:Nową Hutę zaprojektowaną w 1948r przez m.in. Tadeusza Ptaszyckiego charakteryzują jednorodn...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (39 zł/m2)

2
-
58.37 m2
-