• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Lublin

Znalezionych ofert: 120

15891036 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka inwestycyjna 27885815 15891036 Do wynajęcia plac na Czechowie, przy ul. Choiny, przy Biedronce, o powierzchni 20 mkw., możliwość doprowadzenia prądu, postawienia pawilonu, korzystania z wc. Dobre miejsce na róznego rodzaju handel, działalność. Oferta dostępna WYŁĄCZNIE za pośr...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

-
-
20 m2
-
15885322 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27723670 15885322 Poszukujesz komfortowego, funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w świetnej lokalizacji? Ta kawalerka o powierzchni 22 m to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Położona tuż przy centrum, na terenie Miasteczka Akademickiego, zapewnia wygodę, bliskość atra...

Lublin (Śródmieście) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 500 PLN (68 zł/m2)

1
1
22 m2
1945
15889759 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2 pokojowe mieszkanie. Zwierzęta akceptowane 27861242 15889759 Do wynajęcia komfortowe, zadbane i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Kwarcowej 36 w Lublinie, położone w nowoczesnej części miasta — w dzielnicy Węglinek. To propozycja dla osób, które szukają mieszkania gotowego do wprowadzenia,...

Lublin (Węglinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

2 500 PLN (66 zł/m2)

2
1
38 m2
2023
15888116 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803121 15888116 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia w pełni przygotowany lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. L...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

37 000 PLN (514 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15888115 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27803120 15888115 Odstępne - lokal pod działalność beauty wellness - 72 mkw; Lublin, ul. Fabryczna . Do odstąpienia lokal usługowy idealny pod działalność z branży beauty: stylizacja paznokci,masaż, brwi; rzęsy, kosmetyka lub usługi wellness. Lokal jest estetycznie...

Lublin (Za cukrownią) (Lubelskie, gm. Lublin)

10 000 PLN (139 zł/m2)

3
-
72 m2
2007
15885319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój 27723675 15885319 1300zł za wszystko! Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Cena wynajmu wynosi 1300 zł za pokó...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

11
-
10 m2
-
15885172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27719464 15885172 1300zł za wszystko! Oferta skierowana dla 1 osoby. Oferujemy do wynajęcia dwa pokoje - jedno- lub dwuosobowe - z balkonem, znajdujące się w czteropokojowym domu. Każdy pokój jest, dobrze doświetlony i zapewnia komfortowe warunki do mieszkania. Ce...

Lublin (Sławinek) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 300 PLN (130 zł/m2)

4
2
10 m2
-
15886472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27758096 15886472 Hala magazynowo-produkcyjna 782 m² z dokiem i zapleczem biurowym Wynajmę funkcjonalny obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni ok. 782 m². Hala oferuje dużą kubaturę i jest w pełni przygotowana do prowadzenia działalności logis...

Lublin (Czechów północny) (Lubelskie, gm. Lublin)

25 740 PLN (33 zł/m2)

11
-
780 m2
-
15877516 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27571121 15877516 Lokal o powierzchni ok 190m2, zaplecze socjalne. 2 niezależne wejścia, Odbiór sanepidu, Przystosowany do produkcji spożywczej, Odbiór HACAiP, Budynek widoczny z ulicy Loka...

Lublin (Zadębie) (Lubelskie, gm. Lublin)

6 000 PLN (32 zł/m2)

11
-
190 m2
-
15885663 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27736646 15885663 Do wynajęcia ekskluzywny lokal biurowy dla 3 osób. W cenie najmu zapewnione: USŁUGI: - Obsługa poczty - Pomoc administracyjna - Dostęp do urządzeń biurowych UDOGODNIENIA: - Personel recepcji - Dostęp do zaplecza kuchennego - Miejsca spotkań i odpoc...

Lublin (Lsm) (Lubelskie, gm. Lublin)

3 030 PLN (216 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15885416 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730879 15885416 Przedstawiamy atrakcyjną ofertę najmu nowoczesnego lokalu biurowego o powierzchni 29,2 m, usytuowanego na III piętrze w czteropiętrowym budynku z windą - idealnego miejsca dla Twojej działalności biurowej. Ten funkcjonalny lokal składa się z przest...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 576 PLN (54 zł/m2)

1
-
29 m2
1970
15885408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27730877 15885408 Na wynajem komfortowy lokal biurowy o powierzchni 30,7 m, usytuowany na II piętrze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku z windą - idealny na wszelkiego rodzaju działalność biurową. Ta oferta to doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących funkcjona...

Lublin (Bronowice) (Lubelskie, gm. Lublin)

1 657 PLN (55 zł/m2)

1
-
30 m2
1970