• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Poznań Centrum

Znalezionych ofert: 19

15735837 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862722 15735837 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają c...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735831 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862719 15735831 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus City Centre*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywa...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 420 PLN (228 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735829 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862718 15735829 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus City Centre *Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń bi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 360 PLN (179 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15265245 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
REZERWACJA OFERTY 14204776 15265245 Lokal na wynajem w Centrum Poznania Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu użytkowego na poznańskim, pięknie odnowionym Starym Rynku, w zrewitalizowanej, historycznej kamienicy.Powierzchnia całkowita : 354 m2Piętro I - 209 m2 Piętro II -...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 PLN (40 zł/m2)

12
-
354 m2
1900
15607970 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22372594 15607970 Oferujemy do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 120 m2, usytuowany na 1 piętrze w wolnostojącej willi położonej przy ul. Prymasa Wyszyńskiego 8.Lokal składa się z 3 pomieszczeń o pow. 29,10 ; 28,30; 13,90 m2 oraz urządzonej kuchni i łazienki. Lok...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 520 PLN (46 zł/m2)

3
-
120 m2
-
15392047 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 6 pokojowe 17526060 15392047 Oferujemy do wynajęcia lokal mieszkalny usytuowany na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Lokal, o powierzchni ok 240m2 składa się z 6 pokoi, 2 kuchni,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

16 800 PLN (70 zł/m2)

6
2
240 m2
1900
15391997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 17524974 15391997 Oferujemy do wynajęcia 2 lokale mieszkalne usytuowane na 3 piętrze w odrestaurowanej kamienicy, położonej w Poznaniu przy Alejach Marcinkowskiego nr 2, vis a vis budynku Sądu Okręgowego. Każdy z lokali, o powierzchni ok 120m2 składa się z 3 pokoi...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 PLN (70 zł/m2)

3
2
120 m2
1900