• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Pruszków

Znalezionych ofert: 25

15730465 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24780889 15730465 NOWA NIŻSZA CENA TYLKO 16000 ZŁ ZA 600M2 OGROMNA OKAZJA!! MOŻLIWY DOJAZD WKD 10 MINUT PIESZO!!!WYNAJMĘ WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK OGRODZONY PARKING NA HURTOWNIĘ OKIEN DRZWI, RECHABILITACJĘ BLISKOŚĆ SZPITALA, EWENTUALNIE PODOBNA CICHĄ SPOKOJNĄ DZIAŁALNOŚĆb...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

16 000 PLN (27 zł/m2)

5
-
600 m2
2020
15539563 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20815528 15539563 Do wynajęcia lokal biurowy o pow. 240 m2, zlokalizowany w Pruszkowie przy Alejach Jerozolimskich. Dobry dojazd do węzła Opacz-Kolonia z wjazdem na trasę S2 i S8 oraz na autostradę A2. Na powierzchnię składają się: open space, 2 pomieszczenia, 3 x...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

16 919 PLN (71 zł/m2)

11
-
240 m2
1996
15865408 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne 2 pokoje przy WKD Pruszków 27300135 15865408 Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Lipowej 51 w Pruszkowie.Najem OKAZJONALNY.Salon z kuchnią ma powierzchnię około 27m2, kuchnia w pełni umeblowana, salon bez mebli, możliwość domeblowania.Sypialnia około 12 m2 w pełni umeblowana.Przedpokój 4...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 300 PLN (72 zł/m2)

2
1
46 m2
2020
15889522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27851957 15889522 Lokal w centrum Pruszkowa dostępny natychmiast. Witryna, internet, telefon, klimatyzacja. 2 pomieszczenia z umywalką plus osobna łazienka z kabiną. Ogrzewanie miejskie. Rachunki za prąd wynosily ok 90zl. Świadectwo energetyczne z doskonałym wynikiem...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 500 PLN (106 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15063802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 8633522 15063802 Do wynajęcia parter w budynku biurowym 1 piętrowym o powierzchni 300m. w Pruszkowie przy AL. Jerozolimskich.Elegancki budynek z 2003 roku.6 pomieszczeń, toalety, pomieszczenie gospodarcze kuchnia, serwerownia, możliwa dodatkowa własna aranżacja.Wszys...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

13 000 PLN (43 zł/m2)

6
-
300 m2
-
14290204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2602242 14290204 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², po remoncie, zlokalizowane w centrum Pruszkowa.Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i gotowe do zamieszkania. Idealne dla singla lub pary pracującej, ceniące...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 990 PLN (55 zł/m2)

2
-
54 m2
-
15812374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 26489653 15812374 do wynajęcia 1090m2 w miejscowości Pruszków320m2 Magazyn do wynajęcia i 770m2 Pomieszczenia Biurowena etapie wykończenia można zasugerować zmiany wedle potrzebHALA WYSOKIEGO SKŁADOWANIA I NOWE POMIESZCZENIA BIUROWECzy wiesz, że możemy przygotować dla...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

50 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
1090 m2
-
15803089 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ogrzewany magazyn obok węzła A2 w Pruszkowie 26285841 15803089 Do wynajęcia ogrzewany magazyn z częścią socjalno-biurową, zlokalizowany w nowoczesnym parku magazynowym w Pruszkowie.Obiekt położony jest w bardzo dobrej lokalizacji - w bezpośrednim sąsiedztwie węzła autostrady A2, co zapewnia dogodny dostęp do War...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

44 180 PLN (27 zł/m2)

11
-
1667 m2
-
15869112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27401301 15869112 Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 312 m², wcześniej wykorzystywany jako przedszkole. Nieruchomość doskonale sprawdzi się jako przychodnia, biuro, sklep, działalność gastronomiczna, a także ponownie jako placówka edukacyjn...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

22 755 PLN (73 zł/m2)

5
-
312 m2
2010
15865339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27294400 15865339 Do wynajęcia, bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m 2 położone w Pruszkowie przy ul. Bolesława Prusa. Pokoje o powierzchni 13,5 m2, 10 m2, 8,3 m2, kuchnia oddzielna widna 7 m2, łazienka 2,8 m2 oraz korytarz 6,4 m2, w pełni umeblowane...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
-
48 m2
1970
15881340 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27629269 15881340 Do wynajęcia narożny segment usytuowany w Pruszkowie o powierzchni 140 m2 (całkowita 160).Działka z urządzonym ogrodem ma powierzchnię 450 m2.PARTER: wiatrołap, kuchnia (lodówka-zmywarka - Elektrolux, piekarnik, płyta grzewcza, wyciąg -Bosh, blaty k...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

8 900 PLN (56 zł/m2)

4
1
160 m2
-
15776097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25693452 15776097 PRUSZKÓW-KOMOROWSKA -NAJEM OKAZJONALNY. Do wynajmu mieszkanie o pow. 45,54 m2 w dwóch pokojach ,komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym, zlokalizowane na osiedlu Przy Pałacu'' ,osiedle ogr...

Pruszków (Mazowieckie, gm. Pruszków)

3 200 PLN (71 zł/m2)

2
1
45 m2
2017