• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Słupsk

Znalezionych ofert: 44

15835710 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26714021 15835710 Niniejszym przedstawiam Państwu ofertę najmu lokalu znajdującego się na 3 piętrze w Złotej Kamienicy w Słupsku.Powierzchnia lokalu wynosi 61,65m2.Czynsz najmu:49,50plnm2 tj 3051pln netto + VAT 23%Dodatkowo płatna: opłata eksploatacyjna 15,14plnm2 tj ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 051 PLN (50 zł/m2)

3
-
61 m2
-
15889319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27847057 15889319 Na wynajem LUKSUSOWY APARTAMENT 2-POKOJOWY przy ul. Kaszubskiej w SŁUPSKU. Link do filmu: https:youtu.beJD0ZuhSIUf4 O NIERUCHOMOŚCI Na wynajem przestronny, luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 66 m2 położony na 3 piętrze bu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
66 m2
1920
15888316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27810213 15888316 Na wynajem trzypokojowe mieszkanie, wysoki parter, Słupsk, ul. Sobieskiego, 2300 PLN Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie na wynajem przy ul. Sobieskiego - Komfort i Styl Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i świetną lokali...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 300 PLN (33 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15887747 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27792601 15887747 Na wynajem, hala magazynowa, ulica Miodowa, Słupsk, 4500,- PLN Na wynajem atrakcyjna hala magazynowa o powierzchni 280 m2 położona przy ulicy Miodowej w Słupsku. Wynajem długoterminowy, minimum 12 miesięcy! Koszty związane z wynajmem n...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

4 500 PLN (16 zł/m2)

1
1
280 m2
-
15548664 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 20918474 15548664 Na wynajem, apartament 3 pokojowy- nowy apartament z dużym balkonem, Słupsk, ul. Rybacka, 3500,-PLN Na wynajem ekskluzywny, gustownie zaprojektowany trzypokojowy apartament przy ul. Rybackiej o powierzchni 78 m2 z dużym balkonem oraz miejscem pa...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 500 PLN (45 zł/m2)

3
1
78 m2
2021
15257655 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014882 15257655 Na wynajem LUKSUSOWY APARTAMENT 2-POKOJOWY przy ul. Kaszubskiej w SŁUPSKU. Link do filmu: https:youtu.beRawt9Q275y4 O NIERUCHOMOŚCI Na wynajem przestronny, luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 66 m2 położony na 4 piętrze bu...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

3 300 PLN (50 zł/m2)

2
1
66 m2
1920
15884112 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27695278 15884112 Nowe, 2-pokojowe mieszkanie z loggią, miejscem w hali garażowej i komórką lokatorską - Soho 2, ul. Kniaziewicza, Słupsk Do wynajęcia nowoczesne, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 42 m² , położone na 3...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 600 PLN (62 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15257669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14014685 15257669 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA ATRAKCYJNE DWUPOKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM O POWIERZCHNI 39,66 M2, POŁOŻONE W SŁUPSKU NA OSIEDLU NOWE MIASTO PRZY UL. DYWIZJONU 303. DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY KOMÓRKA LOKATORSKA ORAZ MIEJSCE PARKINGOWE...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 000 PLN (51 zł/m2)

2
-
39 m2
-
15890424 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27877074 15890424 Mieszkanie do wynajęcia Słupsk, ul. Mostnika 32,45 m² balkon loggia Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 32,45 m² , położone na 2. piętrze budynku w samym sercu Słupska — ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 500 PLN (47 zł/m2)

1
-
32 m2
1962
15889844 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27862435 15889844 Mieszkanie 72,60 m² na wynajem - Słupsk, ul. Romera 4 pokoje Na wynajem przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 72,60 m² , położone na 8. piętrze budynku przy ul. Romera w Słupsku . Lokal posiada funkcjon...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 500 PLN (35 zł/m2)

4
-
72 m2
1983
15423573 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18232295 15423573 PROPONUJEMY DO WYNAJĘCIA W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE TRZYPOKOJOWE PRZY ULICY SOBIESKIEGO W SŁUPSKU O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ 46,28 M2. WSZYSTKO Z SIECI MIEJSKIEJ! MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1 LIPCA 2026 ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

1 800 PLN (39 zł/m2)

3
-
46 m2
-
15888527 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27814972 15888527 Zostań pierwszym najemcą! Nowe 2-pokojowe mieszkanie Wileńska Park ul. Mickiewicza, Słupsk balkon garaż komórka lokatorska Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,26 m², położone na 1. piętrze nowo...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
-
43 m2
2025