• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Sopot

Znalezionych ofert: 133

14786875 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biura do wynajęcia w Sopocie 192548 14786875 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

8 360 PLN (55 zł/m2)

11
-
152 m2
2010
15419772 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal usługowy z witryną na Monciaku 18128030 15419772 Do wynajęcia atrakcyjny lokal w Sopocie na ul. Boh. Monte Cassino o pow.26m2.Lokal posiada duże witryny oraz rolety antywłamaniowe.Dwa wejścia (od frontu i zaplecza).Ogrzewanie elektryczne.Wszystkie opłaty w cenie.Dodatkowo płatny tylko prąd.W lokalu...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 000 PLN (154 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15172397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
lokale do wynajęcia w Sopocie, cena z opłatami! 11637914 15172397 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

7 885 PLN (95 zł/m2)

11
-
83 m2
2004
14786868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biura do wynajęcia w Sopocie 192550 14786868 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

25 200 PLN (60 zł/m2)

11
-
420 m2
2010
14786832 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Gotowe biura do wynajęcia w Sopocie 192544 14786832 Wykończone biura, gotowe do wejścia najemcy - z możliwością indywidualnej adaptacji w Sopocie.Biura o łącznej powierzchni 2500m2 w zadbanym budynku z 2005r. Teren jest wygrodzony, wjazd kontrolowany (szlaban) z monitoringiem z całodobowym nadzorem. B...

Sopot (Wyścigi) (Pomorskie, gm. Sopot)

13 750 PLN (55 zł/m2)

11
-
250 m2
2004
12564053 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
2-pokojowe mieszkanie z widokiem 874140 12564053 Dobrze zlokalizowane 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o pow.39m2 w Sopocie Kamiennym Potoku.W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka z kabiną prysznicową i WC oraz przedpokój.Standard wykończenia:na podłodze-parkiet,terakota;ściany-...

Sopot (Kamienny potok) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
1
39 m2
-
11991431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie dla pracowników w Sopocie 506321 11991431 Przestronne mieszkanie do wynajęcia dla pracowników lub firm o powierzchni 100m2 w Sopocie Dolnym.W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i WC.Standard wykończenia:na podłodze-panele,terakota;ściany-glazura...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

8 000 PLN (80 zł/m2)

1
1
100 m2
1910
13013383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 22989 13013383 Posiadamy do wynajęcia atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 45,00 m2. w spokojnej dzielnicy Sopot mieszczące się w pięknej kamienicy przy ul. Mickiewicza.Słoneczny salon z aneksem kuchennym, wygodna sypialnia i łazienka z toaletą W wyposażeniu wsz...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
-
15823111 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26634648 15823111 Sopot Przylesie: 2 pokoje w super cenie – zwierzaki mile widziane!Szukasz bazy wypadowej w Sopocie w rozsądnej cenie? Wynajmę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,96 m² przy ul. 23 Marca 91A. To idealna propozycja dla osób, które cenią ciszę, blis...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 100 PLN (57 zł/m2)

2
1
37 m2
1968
14477511 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 2784524 14477511 Apartament DO WYNAJĘCIA w super lokalizacji dolnego SopotuWynajem od: 1.01.2026 DŁUGOTERMINOWY min. 1 rokMieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 70m2, składające się z trzech niezależnych pokoi (dwa na pierwszym poziomie, jeden na poziomie drugim), oso...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

3 500 PLN (50 zł/m2)

3
1
70 m2
-
15801215 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe w świetnej lokalizacji !!! 26229616 15801215 Wyjątkowe mieszkanie 2 pokojowe na wynajem  położone w jednym z najpiękniejszych miejsc w Sopocie. Las, cisza i spokój.Atuty nieruchomości :- mieszkanie po generalnym remocnie- w pełni wyposażone- rewelacyjny widok na zatokę oraz las- zaarażnowane z ...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

2 100 PLN (57 zł/m2)

2
1
37 m2
1979
15728954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24754804 15728954 homfi prezentuje trzypokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kameralnej, dwukondygnacyjnej kamienicy przy ul. Księżycowej. To doskonała propozycja dla osób ceniących spokój, wygodę oraz szybkie połączenie z centrum i plażą. Lokalizacja: S...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 800 PLN (59 zł/m2)

3
1
47.6 m2
-