• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Sosnowiec

Znalezionych ofert: 45

15491238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 19757335 15491238 Przedstawiam ofertę podnajęcia powierzchni 6 000 m2 lub jej części magazynu klasy A będącego własnością firmy Panattoni Europe. Cena za wynajem powierzchni, do której należy doliczyć koszty eksploatacji + media. Możemy r&oacute...

Sosnowiec (Dańdówka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

150 000 PLN (25 zł/m2)

11
-
6000 m2
-
15845624 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26864522 15845624 -- 2 POKOJE — ODDZIELNA KUCHNIA — WYPOSAŻONE — PO REMONCIE — GOTOWE DO ZAMIESZKANIA --- Oferujemy do wynajęcia komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m² , położone na VII I ...

Sosnowiec (Śródmieście) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 690 PLN (54 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15505256 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 20046132 15505256 --MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE- -W PEŁNI UMEBLOWANE I WYPOSAŻONE--OFERTA DOSTĘPNA NA WYŁĄCZNOŚĆ-- Oferujemy do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie o pow. 22,25m2 usytuowane na II piętrze w bloku w Sosnowcu w dzielnicy Kazimierz. Mi...

Sosnowiec (Kazimierz górniczy) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 100 PLN (95 zł/m2)

2
-
22 m2
1980
15885068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27716658 15885068 Do wynajęcia klimatyczna kawalerka po remoncie balkon Sosnowiec - Pogoń, ul. Mariacka 12. Funkcjonalne mieszkanie typu studio o powierzchni 26 m² położone na 1 piętrze w zadbanej, wyremontowanej kamienicy w Sosnowcu, dzielnica Pogo...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15491074 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 19757258 15491074 Do wynajęcia magazyn z rampą załadunkową o powierzchni ok. 1324 m2. Wysokość magazynu ok. 6 m. Na powierzchni magazynu strefa socjalna - toalety i prysznic. Dostępność dla TIRów z rampy załadunkowej - dwie bramy. Istnieje możliwość ewent...

Sosnowiec (Sielec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

19 860 PLN (15 zł/m2)

11
-
1324 m2
-
15661863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 23489326 15661863 Przedstawiam ofertę hali produkcyjno- magazynowej z suwnicą 5T Sosnowiec - Niwka. Hala z suwnicą 5T o powierzchni ok 850m2, z szatnią. Możliwa powierzchnia dodatkowa magazynowo- biurowa dodatkowo do ok 800m2 Media: - energia elektryczna obecnie 80...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

17 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
850 m2
-
15882403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Ładne, 2 pokoje do wynajęcia w niskim bloku blisko centrum miasta! 27661817 15882403 OPIS MIESZKANIAOferujemy do wynajęcia ładne i słoneczne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane  w spokojnej dzielnicy Sosnowca ( Sielec) przy ul. Anieli Urbanowicz. Lokal położony jest na 2 piętrze i składa się z: widnej, osobnej kuchni ( zabud...

Sosnowiec (Sielec), Anieli Urbanowicz

1 700 PLN (35 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15882377 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27660268 15882377 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę lokal biurowy o całkowitej powierzchni 86 mkw. składa∆cy się z 3 pomieszczeń biurowych, przedpokój, wc, pomieszczenia socjalnego.Zlokalizowany na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum S...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 100 PLN (24 zł/m2)

6
-
86 m2
-
15882378 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27660267 15882378 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę lokal handlowo - usługowy o całkowitej powierzchni 13 1mkw.Zlokalizowany przy głównej ulicy dzielnicy Pogoń w Sosnowcu ul. Orla 24 w kamienicy.Lokal składa się z : Sala sprzedaży - 13 mkw., WC - 1 ...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 100 PLN (85 zł/m2)

1
-
13 m2
-
15491197 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 19757276 15491197 SOSNOWIEC Do wynajęcia magazyn z suwnicą 10 ton. Oferta magazynu: Do dyspozycji wózki widłowe od 1,5t do 20ton Możliwość rozładunku dźwigiem do 80ton Obsługa magazynu - stawka liczona od wykonanej czynności lub od godzin...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

22 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
1000 m2
-
15877860 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27580919 15877860 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWynajmę lokal handlowo - usługowy o całkowitej powierzchni 78,82 mkw. Zlokalizowany przy głównej ulicy w centrum Sosnowca (ul. Modrzejowska 22 na przeciwko ul. Dekerta).W pobliżu lokale biurowe , handlowe,...

Sosnowiec (Stary sosnowiec) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

5 000 PLN (63 zł/m2)

4
-
79 m2
-
15844080 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26821246 15844080 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie – Sosnowiec, ul. Dietla 7ADo wynajęcia ładne, gustownie urządzone mieszkanie o powierzchni 37 m² z przynależną piwnicą o powierzchni 5,98 m², położone w spokojnej i zielonej części Sosnowiec przy ul. Dietla 7A. Mies...

Sosnowiec (Pogoń) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 300 PLN (35 zł/m2)

1
1
37 m2
1977