• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Śródmieście

Znalezionych ofert: 125

15887475 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784203 15887475 Do wynajęcia nowoczesne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 41,91 m², położone w samym sercu Szczecina – w bezpośrednim sąsiedztwie Bulwarów Szczecińskich. Lokal oferuje widok na Odrę, co nadaje wnętrzu wyjątkowego klimatu.Mieszkanie wykończ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 500 PLN (107 zł/m2)

1
1
41.91 m2
2025
15831942 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671237 15831942 Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 66.7 m², położone na 1. piętrze przy Alei Jana Pawła II w centrum Szczecina. Lokal składa się z 2 pokoi i posiada wygodny układ pomieszczeń. Do mieszkania przynależy balkon, dodatkowym atutem jest możli...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 500 PLN (52 zł/m2)

2
1
66.7 m2
1920
15887355 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27781666 15887355 Do wynajęcia przytulne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepów, kawiarni, restauracji oraz komunikacji miejskiej. Lokal składa się z dwóch pokoi, w tym jednego przejściowego, co sprawdzi się za...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (56 zł/m2)

2
-
43 m2
1940
15748267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25108382 15748267 Lokal użytkowy z przeznaczeniem na działalność biurowo–usługową, usytuowany na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku biurowym, w centrum Szczecina (okolice Parku Kasprowicza, Jasnych Błoni i Urzędu Miasta). Całkowita powierzchnia użytkowa lokalu wynosi ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (32 zł/m2)

11
-
170 m2
1904
15883677 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27675397 15883677 Do wynajęcia przestronny apartament o powierzchni ok. 100 m², zajmujący całe piętro budynku w ścisłym centrum Szczecina. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni wyposażone, z bezpośrednim wjazdem windą do mieszkania. Na terenie budynku znajduje si...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 500 PLN (55 zł/m2)

4
2
100 m2
1930
15882745 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27673263 15882745 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, trzypokojowego mieszkania na wynajem położonego w doskonałej lokalizacji (ul. Kapitańska) w samym centrum Szczecina! To pięknie odnowiony w pełni wyposażony lokal o powierzchni 96 m² z uroczym balkonem...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (40 zł/m2)

3
1
97 m2
1906
15888954 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27832948 15888954 Do wynajęcia lokal usługowy – Zielonego Mostu okolice ul. Celnej, Szczecin Na wynajem lokal usługowy o powierzchni 59,27 m², zlokalizowany na parterze nowoczesnego budynku w jednej z dynamicznie rozwijających się części Szczecina – w rejonie Zielone...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 950 PLN (100 zł/m2)

11
-
59.27 m2
2025
15882933 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 5 pokojowe 27673345 15882933 Bardzo ładne, 5-pokojowe, przestronne (pow.109m2) mieszkanie z balkonem położone na parterze przedwojennej willi bezpośrednio przy Jasnych Błoniach. Garaż. Pokoje bez mebli; umeblowana i wyposażona tylko kuchnia i łazienka. Trzy największe pokoje w a...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (46 zł/m2)

5
1
109 m2
1930
15883128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673531 15883128 Apartament premium z widokiem na Odrę – SzczecinNa wynajem komfortowy apartament z 2025 roku, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji nad Odrą.Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, utrzymana w idealnym stanie, gotowa do wprowadzenia.Powierzch...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (83 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15888374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27811172 15888374 Szukasz mieszkania zlokalizowanego w CENTRUM po remoncie? Jeśli tak, to ta oferta jest kierowana Właśnie do Ciebie! Zapraszam do mieszkania zlokalizowanego w centrum Szczecina przy ul. Królowej Jadwigi. Atutem mieszkania położonego w tej części mia...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 400 PLN (100 zł/m2)

1
1
14 m2
1930
15794438 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26073114 15794438 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy zlokalizowany w spokojnej lokalizacji na granicy Śródmieścia i Pomorzan. Lokal nadaje się na działalność biurową, usługową i inne.Zarówno przed budynkiem jak i z tyłu dostępne miejsca parkingowe - właściciel lokalu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 652 PLN (39 zł/m2)

11
-
68 m2
1980
15888193 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27806497 15888193 Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na VII piętrze wysokiego bloku na ul. Odzieżowej w Szczecinie.W skład mieszkania o powierzchni użytkowej 38,30 m2 wchodzi: - pokój - sypialnia z balkonem typu francuskiego - oddzielna kuchnia - łazienka z W...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (52 zł/m2)

2
1
38.3 m2
1970