• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Centrum

Znalezionych ofert: 148

15848862 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949940 15848862 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

804 PLN (69 zł/m2)

11
-
11.6 m2
1990
15883107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673710 15883107 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15848853 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26949783 15848853 Na wynajem lokal biurowy zlokalizowany w centrum miasta, tuż przy przystankach komunikacji miejskiej (tramwaj, autobus) świetnie skomunikowany z całym miastem. Klatka schodowa czysta, zadbana, sukcesywnie odświeżana przez Właściciela. Lokal znajduj...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 450 PLN (69 zł/m2)

11
-
21 m2
1990
15633781 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 22902234 15633781 Do wynajęcia jednopokojowy apartament (32,3 m2) z 2012 roku w prestiżowej inwestycji dewelopera Calbud - Kamienica Nova. Usytuowanie budynku w ścisłym centrum przy ulicy Langiewicza zapewnia bliskość wszelkich możliwości jakie daje miasto. Mieszkanie...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (77 zł/m2)

1
1
32.3 m2
2012
15883305 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674854 15883305 Na wynajem mieszkanie zlokalizowane na III piętrze w kamienicy w centrum Szczecina przy ul. Drzymały.W skład nieruchomości wchodzi:- salon,- wydzielone z salonu miejsce do wypoczynkupracy,- kuchnia wyposażona w sprzęt agd,- łazienka z umywalką, WC...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 900 PLN (44 zł/m2)

2
1
43.32 m2
1930
15802297 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26261503 15802297 Oferta wynajmu interesującego lokalu w ścisłym centrum Szczecina, przy ul. Bolesława Krzywoustego.Jest to jedna z najbardziej rozpoznawalnych ulic w Szczecinie. Miejsce doskonale skomunikowane oraz oferujące szeroką ofertę handlowo – usługow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 000 PLN (140 zł/m2)

11
-
50 m2
1939
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15826484 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26626837 15826484 Pokój przeznaczony dla osób od 19 r. ż.OPIS: Pokój 2 osobowy do wynajęcia. Do dyspozycji najemców są 2 łazienki z wc i kabinami prysznicowymi. Duża kuchnia jest w pełni umeblowana i wyposażona. KOSZTY: Przy terminowej płatności - czynsz najmu to 10...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 050 PLN (53 zł/m2)

1
2
20 m2
1937
15886384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27756400 15886384 Na wynajem nowoczesne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Hanza Tower w samym sercu Szczecina. Lokal o powierzchni 60,47 m² znajduje się na 7. piętrze i został świeżo oddany do użytku – wszystko w mieszkaniu jest nowe, stara...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 500 PLN (107 zł/m2)

3
-
60.47 m2
2021
15883336 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674887 15883336 Na wynajem lokal użytkowy w centrum miasta.. Wejście bezpośrednio z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszych. Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub róż...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 900 PLN (48 zł/m2)

11
-
268 m2
1960