• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Drzetowo-Grabowo

Znalezionych ofert: 18

15883035 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673564 15883035 Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 28,8m2, położoną na 9 piętrze w budynku z windą. Pokój z aneksem kuchennym z wyjątkowym widokiem na Stocznie. Łazienka w glazurze i terakocie, z wanną. Aneks kuchenny we wnęce wyposażony i umeblowany. W przedpokoj...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 690 PLN (59 zł/m2)

1
1
28.8 m2
1985
15882981 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673442 15882981 Na wynajem dwa pokoje w okolicach Parku Żeromskiego o powierzchni 54m², drugie piętro. Ogrzewanie i bieżąca ciepła woda z pieca gazowego. - salon z wejściem do kuchni wyposażonej w meble i sprzęt AGD- sypialnia, duże łóżko, szafa, komoda- łazienka ...

2 500 PLN (46 zł/m2)

2
1
54 m2
1930
15883081 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673658 15883081 W pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35m2 zlokalizowane w nowym niskim budynku z windą z 2025 roku na Drzetowie-Grabowo, nie daleko Fabryki Wody oraz Stoczni Szczecińskiej. Mieszkanie komfortowe, bardzo słoneczne i ciepłe, w pełni u...

3 000 PLN (86 zł/m2)

2
1
35 m2
2025
15321645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15725389 15321645 Do wynajęcia powierzchnia magazynowa (kontener) o powierzchni 15 m2. Mamy ich więcej !! Obiekt znajduje się w dogodnej lokalizacji, blisko węzłów komunikacyjnych. Możliwy wjazd tirów na teren placu.Teren jest ogrodzony i monitorowany.Kontener suchy, ...

400 PLN (27 zł/m2)

11
-
15 m2
2010
15882938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673355 15882938 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15883061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673617 15883061 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15759975 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25347222 15759975 Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina – sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna – idealna na spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty i prezentacje, biuro – ...

2 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
61.79 m2
1976
15758891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25333739 15758891 Wyjątkowa przestrzeń blisko centrum Szczecina – sala konferencyjna i biuro do wynajęcia W tym samym budynku dostępne są dwa funkcjonalne pomieszczenia: sala konferencyjna – idealna na spotkania biznesowe, szkolenia, warsztaty i prezentacje, biuro – ...

2 500 PLN (40 zł/m2)

11
-
61.79 m2
1976
15883985 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27691579 15883985 Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,93 m², położone na 5 piętrze budynku przy ul. Szarotki.Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz części komunikacyjnej. Lokal posiada wygodny i praktyczny układ, dzięki czemu sprawdzi się ide...

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2022
15476367 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19410162 15476367 Zapraszam do zapoznania się z ofertą powierzchni biurowej do wynajęcia blisko centrum Szczecina.Oferuję Państwu do wynajęcia przestrzeń biurową klasy B w bardzo dobrze skomunikowanym miejscu blisko centrum Szczecina.Istnieje tutaj możliwość wynajęcia...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 900 PLN (39 zł/m2)

1
-
100 m2
1990
14278436 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17044 14278436 W ofercie 800m2 powierzchni biurowej wykończonej pod klienta. Obiekt znajduje się w dzielnicy Grabowo. Powierzchnia znajduje się na 3 piętrze 3 kondygnacyjnego budynku z osobnym wejściem. Powierzchnia w całości będzie dostosowana do potrzeb najemcy. ...

32 000 PLN (40 zł/m2)

1
-
800 m2
1980
15796764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26129119 15796764 Wolny pokój zlokalizowany na I piętrze w budynku administracyjnym. Dostęp na tym samym piętrze do pomieszczenia socjalnego z zapleczem kuchennym oraz łazienki, w razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z sali konferencyjnej. Własny parking, t...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Rugiańska

600 PLN (35 zł/m2)

2
-
17 m2
1965