• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin Warszewo

Znalezionych ofert: 21

15883711 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675430 15883711 Do wynajęcia atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze kameralnego, niskiego budynku mieszkalnego w Warszewie. Budynek został wybudowany w 2021 roku.Na oferowaną powierzchnię 43 m2 składają się:- przestronny salon połączony z aneks...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (67 zł/m2)

2
1
43 m2
2005
15707972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24330646 15707972 Do wynajęcia nowe i wyposażone mieszkanie w budynku z 2018 roku z windą.Na powierzchnię nieruchomości składają się:- przestronny salon z kanapą, TV i komodami, - strefa jadalna dopasowana do potrzeb 2-4 osób,- aneks kuchenny z meblami w zabudowie, lo...

Szczecin (Warszewo), Panoramiczna

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
1
42.65 m2
2018
15883214 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673677 15883214 Polecam na wynajem nowy lokal z miejscem postojowym w garażu podziemnym , całkowicie umeblowany i wyposażony w wysokim standardzie wykończenia wnętrza w znakomitej lokalizacji na ulicy Kanadyjskiej. Bardzo blisko komunikacja miejska, sklepy, ...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (62 zł/m2)

2
1
44.9 m2
2022
15883154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673557 15883154 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie w stylu loftowym.Mieszkanie zaaranżowane przez projektanta wnętrz, usytuowane na 1. piętrze niskiego budynku z windą z 2022r.Na powierzchnię mie...

Szczecin (Warszewo), Kanadyjska

2 500 PLN (61 zł/m2)

2
1
41 m2
2022
15883068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27673631 15883068 Polecam na wynajem ładną, nową kawalerkę położoną w dobrej lokalizacji, na osiedlu Warszewo. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon. Łazienka razem z wc, w przedpokoju szafa w zabudowie. Komórka lok...

Szczecin (Warszewo), Duńska

2 000 PLN (69 zł/m2)

1
1
29.06 m2
2021
15882771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673329 15882771 Atrakcyjne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem położone na Warszewie blisko Puszczy Wkrzańskiej. Ładnie zagospodarowane osiedle składające się tylko z nowych budynków. W pobliżu Żabka, Biedronka, komunikacja miejska, nowa szkoła itp. Wokół tereny rek...

Szczecin (Warszewo), Jaworzynki

2 800 PLN (52 zł/m2)

2
1
53.91 m2
2013
15882628 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27671276 15882628 Do wynajęcia wyjątkowa, loftowa przestrzeń biurowa zlokalizowana na 2. piętrze, idealna dla firm ceniących klimat, przestrzeń i możliwość dopasowania wnętrza do własnych potrzeb.Powierzchnia:2 duże pomieszczenia: 97 m² i 87 m².Łącznie: 184 m².Najważn...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

11 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
184 m2
1960
15819845 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26597167 15819845 Do wynajęcia gabinety w zadbanym, funkcjonalnym lokalu przy ul. Duńskiej w Szczecinie. Całość została podzielona na 4 niezależne gabinety. Jeden z nich jest obecnie wynajmowany przez stylistkę paznokci, pozostałe są dostępne od zaraz.Lokal jest objęt...

Szczecin (Warszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (111 zł/m2)

1
-
9 m2
2005
15360371 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 16790458 15360371 Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o pow. 38.21m2 z wyjściem na taras i ogródkiem ( pow. 25m2).Mieszkanie na parterze w budynku z 2015 roku.Mieszkanie składa się z:- salonu z aneksem kuchenny z wyjściem na taras- sypialni - korytarza- łazien...

Szczecin (Warszewo), Limby

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
2015