• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 571

15500645 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 19940148 15500645 Kawalerka z widokiem na Odrę i Wały Chrobrego – dostępna od zaraz.Na wynajem przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 35 m², położona w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w mieście. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na Odrę o...

Szczecin (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 200 PLN (63 zł/m2)

1
-
35 m2
2000
14421976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 2731809 14421976 Na wynajem zadbane i umeblowane mieszkanie składające się z dwóch pokoi, nowoczesnej kuchni, łazienki z WC oraz balkonu. W przedpokoju znajduje się duża szafa w zabudowie. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia się. W okolicy znajdują się sklepy, apteka,...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (53 zł/m2)

2
-
34.16 m2
1990
15883221 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673689 15883221 Zamieszkaj komfortowo i bądź pierwszym najemcą!Promocja: Pierwsze 3 miesiące płatne 2800złmc + czynsz, pozostałe miesiące 3000złmc + czynsz. Możliwość rozbicia kaucji na 3 raty.Ładne mieszkanie rozkładowe 2 pokojowe na 2 piętrze zlokalizowane w samym...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (67 zł/m2)

2
1
42 m2
2003
15883259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27674809 15883259 Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 34,70 m², położone przy ul. Janickiego, na pograniczu Pogodna i os. Zawadzkiego. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.OPIS MIESZKANIA:Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, o...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (69 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15883443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27675162 15883443 Przedstawiamy ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w Szczecinie przy ul. G. Narutowicza.Mieszkanie:Lokal o powierzchni 42,3 m², położony na 3. piętrze. Jasny i ciepły – salon od strony południowej. W skład wchodzą: sypialnia, salon z aneksem kuche...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (57 zł/m2)

2
-
42.3 m2
2000
15882640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671288 15882640 Do wynajęcia przytulne, bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 34 m², położone na 4 piętrze w bloku z windą przy ul. Unisławy (cicho i spokojnie). Klatka schodowa po remoncie.Mieszkanie jest po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (68 zł/m2)

2
-
34 m2
1975
15871415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27469192 15871415 Do wynajęcia komfortowy, duży dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej - Gumieńce.To idealna propozycja zarówno dla rodziny, jak i pod działalność gospodarczą jako biuro, kancelaria, siedziba firmy.Dużym atutem jest położenie w bardzo cichej i spokoj...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

10 000 PLN (28 zł/m2)

6
2
363 m2
2025
15829083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27671208 15829083 Na wynajem 2 pokojowe umeblowane mieszkanie położone na parterze wysokiego bloku z lat 80 tych. Mieszkanie położone w ścisłym centrum miasta obok C.H Galaxy. -2 pokoje (jeden pokój z aneksem kuchennym), łazienka z WC,Czynsz najmu 1850zł dodatkowo czy...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 850 PLN (53 zł/m2)

2
-
35 m2
1980
15361767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16826252 15361767 Specjalistyczny lokal w podziemiach biurowca300 m2 powierzchni biurowo- składowejPomieszczenia wyposażone w przesuwne regały jezdne. W części pomieszczeń zabudowane- sejfy -skarbce.Lokal idealnie nadaje się pod archiwum, skład dokumentów lub do przec...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

8 000 PLN (27 zł/m2)

11
-
300 m2
1970
15891241 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27892876 15891241 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

2
1
56 m2
2000
15826971 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26626850 15826971 Lokal na wynajem – Osów, Szczecin Do wynajęcia funkcjonalny lokal o powierzchni 56 m², położony na parterze w spokojnej i zielonej części dzielnicy Osów w Szczecinie. Lokal doskonale sprawdzi się jako biuro. Układ pomieszczeń: 2 ustawne pokoje kuch...

Szczecin (Osów) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 200 PLN (57 zł/m2)

11
-
56 m2
2000
15891177 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27890414 15891177 Mieszkanie 1-pokojowe z przestronną częścią mieszkalną, aneksem kuchennym oraz łazienką z prysznicem znajduje się na 2. piętrze zadbanej kamienicy przy ul. Bolesława Krzywoustego. Kawalerka jest kompletnie wyposażona w niezbędny sprzęt AGD: płytę ind...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 800 PLN (100 zł/m2)

1
1
18 m2
1940