• Nieruchomości Polska
 

na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 571

15820238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26598361 15820238 Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na nowym osiedlu Harmonia Gumieńce.Nieruchomość mieści się na III piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Na powierzchnię 42m2 składa się:- Salon z wyjściem na balkon,- Kuchnia w formie aneksu, wyposażona w w...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
-
41.8 m2
2023
15883523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27675210 15883523 Na wynajem obiekt magazynowo-produkcyjny o powierzchni 107 m2.Obiekt zlokalizowany na Świerczewie przy ul. Derdowskiego, w sąsiedztwie innych lokali usługowo-produkcyjnych. Przy obiekcie plac manewrowy dla dostaw, możliwość podjazdu do obiektu...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 354 PLN (22 zł/m2)

1
-
107 m2
1950
15882758 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673302 15882758 Na wynajem przestronny lokal użytkowy o powierzchni 202 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Szczecina – przy ul. Świętego Ducha, w bezpośrednim sąsiedztwie bulwarów nad Odrą. To miejsce, które łączy prestiż lokalizacji z ogrom...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 000 PLN (30 zł/m2)

11
-
202 m2
2005
15883298 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27674848 15883298 Atrakcyjna i duża kawalerka z balkonem i parkingiem zamykanym na pilota. Mieszkanie zlokalizowane w cichym, zielonym centrum miasta.W pobliżu wszystko co potrzebne do wygodnego życia: sklepy, uczelnie, restauracje, park, siedziby firm, komunikacja mi...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (46 zł/m2)

1
-
32.9 m2
1992
15876996 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27560274 15876996 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
15883021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27673259 15883021 Na wynajem klimatyczne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 43,26 m², urządzone w radosnej biało-niebieskiej kolorystyce. Lokal jest w pełni wyposażony i umeblowany – gotowy do zamieszkania od zaraz.Lokalizacja: ścisłe centrum miasta – wszystko w za...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (58 zł/m2)

2
1
43.26 m2
1900
13568067 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 1872826 13568067 Wyłącznie w naszym biurze!Na wynajem mieszkanie 2 pokojowe z aneksem kuchennym. Do mieszkania przynależy taras (około 30 metrów) oraz ogród (około 100 metrów)W okolicy pełna infrastruktura. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się park przygodna. W sk...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
1
50 m2
2019
15203542 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12512748 15203542 Na wynajem mieszkanie położone przy ul. Bohdana Zaleskiego. Na powierzchnię użytkową nieruchomości (32 m2) składają się: --->Zamykany korytarz (zabudowana szafa typu komandor).--->Sypialnia (zabudowana szafa typu komandor, łóżko dwuosob...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 350 PLN (73 zł/m2)

2
1
32 m2
2006
15889929 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27864561 15889929 Na wynajem nowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w nowoczesnym budynku apartamentowym na osiedlu Zawadzkiego w Szczecin. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki, przedpoko...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 700 PLN (72 zł/m2)

2
1
37.4 m2
2025
15584682 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21867740 15584682 Zapraszam na prezentację mieszkania przy ul. Swojskiej w Szczecinie na nowym osiedlu zlokalizowanym w pobliżu Kniei Bukowej. Doskonałe tereny rekreacyjne , spacerowe to dodatkowe atuty lokalizacji. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone i wyposażone w...

Szczecin (Bukowe-klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
1
44.41 m2
2024
15887560 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27785756 15887560 2 pokoje osobna kuchnia os. Zawadzkiego ul. Romera Szczecin Na wynajem funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 30,81 m², położone na 7. piętrze wieżowca z windą na popularnym osiedlu Zawadzkiego.- 2 funkcjonalne pokoje- osobna, słoneczn...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 PLN (57 zł/m2)

2
1
30.81 m2
1970
15883494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675159 15883494 Wyłącznie u nas prezentujemy Państwu ofertę wynajmu pokoju nr.2 w 3-pokojowym mieszkaniu położonym przy ul. Mazurskiej.OPIS POKOJU: Do wynajęcia pokój o powierzchni ok. 20m2 znajdujący się w mieszkaniu położonym na drugim piętrze IV-piętrowej kamieni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 000 PLN (50 zł/m2)

1
1
20 m2
1930