• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 232

15870491 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27428584 15870491 Piękne, 4 pokojowe mieszkanie z klimatyzacją na ostatnim piętrzeKameralne osiedleWynajem możliwy tylko dla firm.Opiekun nieruchomości:Julia Andrulewicztel. 602 101 602Otoczenie:Prezentowana nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu w popularnej...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 900 PLN (100 zł/m2)

4
1
89 m2
2023
15877617 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27574764 15877617 Oferta na wynajem jasnego i przytulnego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 50 mkw. położonego na ulicy Wyspowej.Duży, wyposażony w meble balkon - daje przestrzeń do relaksu i wypoczynku.Oddzielna kuchnia z oknem oraz stołem, w pełni wyposażona w...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 800 PLN (56 zł/m2)

2
1
50 m2
2000
15876864 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27558401 15876864 *** 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na rzekę ***OPIEKUN OFERTYJulia AndrulewiczTEL. 602 101 602licencja PFRN nr 28332Otoczenie:Apartamentowiec River Point znajduje się na popularnej Kępie Mieszczańskiej - w jednej z najbardziej pożądanej części mias...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 990 PLN (68 zł/m2)

3
1
59 m2
2018
15886886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27771319 15886886 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,52 m2 na 4 piętrze odrestaurowanej kamienicy biurowej w centrum Warszawy, w okolicach ul. Moniuszki,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 940 PLN (129 zł/m2)

1
-
15 m2
1950
15794238 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067601 15794238 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 657 PLN (60 zł/m2)

3
-
144 m2
2024
15794248 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067597 15794248 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

7 721 PLN (60 zł/m2)

3
-
128 m2
2024
15794244 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067595 15794244 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 577 PLN (60 zł/m2)

3
-
142 m2
2024
15867083 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27334993 15867083 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602*** WOLNE OD 01062026 ***Polecam do wynajęcia nieruchomość o powierzchni 49m2 zlokalizowaną w inwestycji ,,Dorzecze Legnickiej'' z 2019 roku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (65 zł/m2)

2
-
49 m2
2019
15800126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26206816 15800126 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy zlokalizowany przy ul. Henryka Pobożnego w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Wrocławia.Otoczenie nieruchomości: Okolica ch...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

17 000 PLN (49 zł/m2)

3
-
346 m2
-
15794242 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067602 15794242 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 636 PLN (60 zł/m2)

3
-
143 m2
2024
15794234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067598 15794234 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 554 PLN (60 zł/m2)

3
-
142 m2
2024
15794237 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26067592 15794237 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest na wrocławskim Psim Polu, w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Żmigrodzkiej jednej z głównych arterii północnego Wrocławia. W okolicy znajdują się liczne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 756 PLN (81 zł/m2)

3
-
121 m2
2024