• Nieruchomości Polska
 

na wynajem

Znalezionych ofert: 15 183

15722980 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biura, gabinety w Łodzi naprzeciw Manufaktury. 24628681 15722980 Łódź lokale przy Manufakturze odpowiednie na biura, gabinet SPA ( przyłącza wod- kan), IT, sklep internetowy ( mały magazyn ), usługi. Bezpośrednio po gruntownym remoncie. 2 sanitariaty plus kuchenka. Samodzielna część większej nieruchomości. Wygodny...

Łódź (Łódź-Bałuty), Drewnowska 102

Zapytaj o cenę

6
-
140 m2
-
15722087 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Bezpośrednio do wynajęcia jednopokojowe 24615644 15722087 Mieszkanie 32m2 do wynajęcia na Pradze Południe. Lokal jest po mini remoncie(nowe podłogi, zabudowa kuchenna, meble), znajduje się na pierwszym piętrze w trzypiętrowym przedwojennym budynku z cegły. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum-ok.7km.,Wi...

Warszawa (Praga-Południe), ul. Kobielska 100

Zapytaj o cenę

1
-
32 m2
-
13623997 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokoje Tarchomin (pętla Nowodwory) 1928297 13623997 Bezpośrednio do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, z oddzielną kuchnią, na Warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, niedaleko wałów Wiślanych i pętli autobustramwaj Nowodwory. Mieszkanie znajduje się na II piętrze, w budynku z 2005r, na zamkniętym...

Warszawa (Białołęka), ul. Stanisława Barei

2 400 PLN (53 zł/m2)

2
1
45 m2
2005
15660715 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Szumiących traw 3 tys miejsce postojowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią 23474594 15660715 Odnowione 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i jadalnią 2 piętro miejsce postojowe piękna zieleń ochrona monitoring plac zabaw ogrodzone osiedle cicha okolica blisko metro Targówek metro Marymontu trasa centra handlowe Targówek ikea leroy deca...

Warszawa (Białołęka), Szumiących traw

3 000 PLN (58 zł/m2)

2
1
52 m2
2000
15896309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27976380 15896309 Mieszkanie przy Komisji Edukacji Narodowej, położone na parterze, po termomodernizacji.Posiada powierzchnię 48,3 m2 i jest wyposażone w meble i sprzęty AGD, posiada balkon.Jest dwupokojowe, słoneczne, dwustronne i posiada oddzielną kuchnię.Bezpłatne ...

Białystok (Bacieczki) (Podlaskie, gm. Białystok)

2 000 PLN (42 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15883608 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27675327 15883608 Apartament położony w bliskiej okolicy Centrum 5min na pieszo do Bramy Portowej na pograniczu Centrum, a Pomorzan. Bezpieczne zamknięte osiedle z całodobową ochroną. Po drugiej stronie ulicy osiedla pętla tramwajowa (kilka linii)... Bardzo dobre poł...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 300 PLN (74 zł/m2)

1
1
31.15 m2
2018
15882938 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673355 15882938 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

Szczecin (Drzetowo-grabowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980
15881886 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27651755 15881886 Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie na Os. Zawadzkiego.Zupełnie nowe, nikt jeszcze go nie zamieszkiwał.Usytuowane na parterze w apartamentowcu z 2025roku.Apartament urządzony jest w wysokim standardzie, w pełni umeblowany. Składa się z:pokoju z aneksem ...

Szczecin (Zawadzkiego-klonowica) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (75 zł/m2)

2
-
37.1 m2
2025
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15883061 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673617 15883061 Oferuję Państwu na wynajem budynek biurowo-usługowo-magazynowy o powierzchni 180 m2 wraz z placem (nawierzchnia betonowa z płyt jomb),z miejscami postojowymi, wiata o pow. 1170m2 położony w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta.Budynek świetn...

15 000 PLN (13 zł/m2)

12
-
1170 m2
1980