• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem

Znalezionych ofert: 468

15889683 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom za Łomiankami (Dziekanów Polski) 27858466 15889683 Mazury w Warszawie - czy to możliwe? Dom w Dziekanowie Polskim. 5km za Łomiankami. Doskonałe miejsce na odpoczynek po pracy. Dom z bezpośrednim dostępem do największego jeziora w okolicach Warszawy. Własny pomost i łódka. Dom posiada 4 tarasy ( 2 zad...

Łomianki, Rolnicza

6 500 PLN (36 zł/m2)

6
2
180 m2
2015
15897257 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27999005 15897257 ok. Wrocławia DUŻY SZEREG SKRAJNY. !.Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m² z ogródkiem o powierzchni ok 236 m². Dom częściowo umeblowany i wyposażony. Z myślą o nowych najemch został świe...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 995 PLN (35 zł/m2)

3
2
141.64 m2
2011
15865227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27290108 15865227 Do wynajęcia polecamy niewielki, bezczynszowy domek o powierzchni 48 m², położony w spokojnej miejscowości Świniary, nad urokliwym Jeziorem Świniary. Nieruchomość usytuowana jest w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia...

Świniary (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

850 PLN (18 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15897261 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27999009 15897261 ok. Wrocławia DUŻY SZEREG SKRAJNY. !.Polecam na wynajem komfortowy dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej 141,64 m² z ogródkiem o powierzchni ok 236 m². Dom częściowo umeblowany i wyposażony. Z myślą o nowych najemch został świe...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

4 997 PLN (35 zł/m2)

3
2
141.64 m2
2011
15895360 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27962157 15895360 Dom z ogrodem na wynajem 160 m² Saska Kępa, ul. Dąbrowiecka 3Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę wynajmu przestronnego i komfortowego domu o powierzchni 160 m², położonego w sercu zielonej i prestiżowej Saskiej Kępy - przy ul. Dąbrowieck...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 000 PLN (88 zł/m2)

5
2
160 m2
1954
15895654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27962131 15895654 Na wynajem komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 110 m², położony na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Modlińskiej w Warszawie (Białołęka).Nieruchomość idealnie sprawdzi się dla rodziny lub jako zakwaterowanie dla pracowników.Naj...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 900 PLN (54 zł/m2)

4
2
110 m2
2007
15895329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom szeregowiec 27961999 15895329 Oferuję do wynajęcia przestronny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym, kameralnym osiedlu, zlokalizowany na warszawskim Targówku przy ul. Oliwskiej. Dom wyróżnia się nie tylko funkcjonalnym układem i dużą liczbą pomieszczeń...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 000 PLN (49 zł/m2)

6
2
183.72 m2
2016
15895402 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27961988 15895402 Do wynajęcia dom wolnostojący na przestronnej działce o pow. 80 m², położony przy ul. Ostródzkiej na warszawskiej BiałołęceUkład pomieszczeńW skład domu wchodzą:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka,- przedpokój,- korytarz,- strych.Pokoje są częściowo umeb...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 000 PLN (50 zł/m2)

3
1
80 m2
-
15839171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki dom dla rodziny z ogrodem 26743503 15839171 Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, Mokotów, Wierzbno.Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Cena: 10 000 zł + prąd, woda, gaz wg zuż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (67 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15698126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
9-pokojowy dom w Starym Aninie, 2 balkony, garaż 24144040 15698126 Do wynajęcia 6-pokojowy (+ 3 pokoje w przyziemiu) 1-piętrowy dom-bliźniak z cegły, 270 m2, na działce 700 m2,  Anin, Wawer.Doskonały na siedzibę firmy, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny. Pomieszczenia bez mebli ruchomych, gotow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (39 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15669817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, komfortowy dom dla rodziny lub firmy 23623197 15669817 Do wynajęcia 8-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 259m2, na działce 950m2, Białołęka, Brzeziny.Dom po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy. Cena: 15 000 zł + prąd, woda wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, 230...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (58 zł/m2)

8
-
259 m2
-
15857520 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne 5-pokojowe biuro na willowym Mokotowie 27122934 15857520 Do wynajęcia 5-pokojowy dom 110m2 w zabudowie bliźniaczej, na działce 200 m2, Mokotów-Wyględów.Dwie niezależne kondygnacje, doskonały na potrzeby firmy, na biuro projektowe, biuro rachunkowe, gabinety medyczne, psychologiczne, salon piękności, itp. D...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
110 m2
1996