• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Ciele Wesoła

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Wesoła i Ciele

Znaleźliśmy 488 podobnych ofert: Na wynajem domy

15886623 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny dom na biuro lub gabinety 27763025 15886623 Do wynajęcia 7-pokojowy dom 110m2 w zabudowie szeregowej, na działce 347 m2, Mokotów, Wyględów.Doskonały na cele mieszkaniowe dla firmy lub na biuro projektowe, biuro rachunkowe, dom jest również dostosowany pod usługi beautywellness, na salon piękno...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 900 PLN (72 zł/m2)

7
-
110 m2
-
15775008 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom w zabudowie szeregowej | 175 m² | Płocka 25662106 15775008 Na wynajem nowoczesny, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m² (w tym garaż dwustanowiskowy), zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Gdańska - przy ul. Płockiej. Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie i fu...

Gdańsk (Ujeścisko) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

6 500 PLN (37 zł/m2)

4
2
175 m2
2017
15870327 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27427146 15870327 Dom w centrum Tomaszkowa, 200m do sklepu i przystanku.Na parterze przestronny salon z kominkiem, duża kuchnia i łazienka z prysznicem.Na piętrze 2 duże sypialnie i łazienka z wanną.Dom ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Dodatkowo możliwość ogrze...

Tomaszkowo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Stawiguda)

4 500 PLN (49 zł/m2)

3
2
92 m2
1995
15888515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27814976 15888515 Elegancki dom jednorodzinny na wynajem o powierzchni 300 mkw, położony w prestiżowej części Wilanowa, na działce o powierzchni 510 m². Nieruchomość wyróżnia się wysokim standardem wykończenia, funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz nowoczesn...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

19 000 PLN (63 zł/m2)

7
2
300 m2
2019
15658279 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23437628 15658279 Na wynajem komfortowy, przestronny dom jednorodzinny z garażem, położony w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Grodziska Mazowieckiego. To doskonałe miejsce zarówno do zamieszkania, jak i do prowadzenia cichej działalności gospo...

Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 900 PLN (32 zł/m2)

6
1
248 m2
-
13912684 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 2220320 13912684 Nowoczesny o wysokim standardzie dla bardzo wymagającego klienta.Budynek może być wynajęty zarówno na biuro,ambasadę, jak również i na cele mieszkalne.Istnieje możliwośc wcześniejszego oglądania.Świetna lokalizacja, prestiżowa ulica , sąsiedztwo pa...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 500 PLN (32 zł/m2)

6
2
360 m2
-
15850467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26997313 15850467 Całoroczny domek nad Sanem – raj dla miłośników natury i spokoju Temeszów Min. 7 dni. W okresie wakacyjnym cena ustalana indywidualnie.Zapraszamy do wyjątkowego, całorocznego domku położonego bezpośrednio nad brzegiem rzeki San, w malowniczym Temes...

Temeszów (Podkarpackie, gm. Dydnia)

500 PLN (7 zł/m2)

11
-
70 m2
2023
15807135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26362416 15807135 Na wynajem dom w Zalesiu koło BukuNowoczesny dom na wynajem w Zalesiu koło Buku, blisko natury z doskonałym dojazdem do Poznania.Jeśli szukasz przestronnego domu w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem do miasta- ta oferta jest dla Ciebie!Za...

Zalesie (Wielkopolskie, gm. Duszniki)

5 000 PLN (59 zł/m2)

6
2
85 m2
-
15053962 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8329481 15053962 Polecam do wynajęcia klimatyczna willa na Żoliborzu Oficerskim. Przestronny dom o pow. 400 m2, cztery poziomy, 10 pokoi, dwie antresole, pomieszczenia gospodarcze, garaż na dwa samochody. Dom nieumeblowany, dwa tarasy, ogród. Możliwość wynajęcia na ...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

21 000 PLN (53 zł/m2)

10
2
400 m2
-
15721958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom Architekta na wynajem 25008528 15721958 Mamy do wynajęcia piękny dom w Łomiankach Dolnych, ul. Elsnera (między ul. Chopina i Kościelną Drogą). Dom jest skrajnym segmentem na ciekawym, dobrze zaprojektowanym osiedlu z drewnianymi elewacjami i zielonymi dachami. Ma 3 poziomy: na parterze wia...

Łomianki Dolne, ul. Józefa Elsnera

8 500 PLN (52 zł/m2)

5
3
165 m2
2008
15358610 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 16751884 15358610 Dom położony w dobrej lokalizacji, pół bliźniaka o powierzchni całkowitej około 350 m kwadratowych W pobliżu Wyścigów Konnych w Warszawie na Ursynowie. Dom z cegły o ciekawej architekturze ze spadzistym dachem , pokryty dachówką ceramiczną. Wokół ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (29 zł/m2)

-
1
350 m2
2007
15360016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 16782423 15360016 Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - produkcyjna, którą można zaadaptować na dowolną działalność gospodarcza, położona na działce o powierzchni 300 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w Otwocku, w pobliżu trasy 801 Warszawa - Puławy, w odległości 2...

Otwock (Mazowieckie, gm. Otwock)

7 500 PLN (25 zł/m2)

6
-
300 m2
1990