• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Kobylanka Malinowskiego Bronisława Kaspra

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Malinowskiego, Kobylanka, Kaspra i Bronisława

Znaleźliśmy 494 podobnych ofert: Na wynajem domy

15698126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
9-pokojowy dom w Starym Aninie, 2 balkony, garaż 24144040 15698126 Do wynajęcia 6-pokojowy (+ 3 pokoje w przyziemiu) 1-piętrowy dom-bliźniak z cegły, 270 m2, na działce 700 m2,  Anin, Wawer.Doskonały na siedzibę firmy, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny. Pomieszczenia bez mebli ruchomych, gotow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (39 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15669817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, komfortowy dom dla rodziny lub firmy 23623197 15669817 Do wynajęcia 8-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 259m2, na działce 950m2, Białołęka, Brzeziny.Dom po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy. Cena: 15 000 zł + prąd, woda wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, 230...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (58 zł/m2)

8
-
259 m2
-
15853383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27049120 15853383 Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna.Oferta idealna dla pracowników firm.LOKALIZACJA:Barczewko to malownicza warmińska miejscowość położona nad jeziorem Wadąg w odległości 13 km...

Barczewko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

2 000 PLN (22 zł/m2)

2
2
90 m2
1995
15420185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 18139916 15420185 Dom 140m2 5 pokoi Bielany WrocławskieOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bielany Wrocławski...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15868879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27393954 15868879 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na wysokim parterze 1-piętrowego domu, zlokalizowanego w Morawicy . W skład pomieszczeń wchodzą: - salon o pow. 30,5 m2, z wyjściem na duży taras - sypialnia o pow. 13,2 m2 - widna kuchn...

Morawica (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

2 000 PLN (28 zł/m2)

2
1
71 m2
2000
15583166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21841590 15583166 Dom na wynajem - przestronny i nowoczesny, Modlniczka Bracia Sadurscy przedstawiają ofertę wynajmu wyjątkowego, nowoczesnego domu o powierzchni ponad 220 m². Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku, znajduje się na ogrodzonej działc...

Modlniczka (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

8 000 PLN (32 zł/m2)

5
3
251 m2
2024
15510741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20137360 15510741 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m², położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Rozkład ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

6
3
300 m2
1999
15073211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 8918754 15073211 Perła na Żoliborzu Oficerskim!!!-Tradycyjny dom o powierzchni 300 m2 z tarasem i ogrodem- Cicha i zielona okolica- 10 min. spacerem od stacji metra (Plac Wilsona)- Główny pokój na parterze: 40 m2, z kominem i tarasem - Pięć pokoi na dwóch piętrach- J...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

25 000 PLN (83 zł/m2)

5
2
300 m2
1930
15719252 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24563679 15719252 Przestronny dom na wynajem 267 m Duża działka Garaż Taras Zadbany ogródDo wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1471 m. Nieruchomość idealna dla rodziny szuk...

Radonie (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 200 PLN (27 zł/m2)

6
2
267 m2
2000
15662863 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 23509550 15662863 Do wynajęcia 5-pokojowy dom o powierzchni ok. 185 m2, zlokalizowany w miejscowości Raszyn - Rybie. Spokojna okolica, ok. 30 min. od centrum Warszawy, blisko obwodnicy. Świetnie nadaje się pod działalność gospodarcza. Dom częściowo umeblowany. Dwa n...

Rybie (Mazowieckie, gm. Raszyn)

8 000 PLN (43 zł/m2)

6
2
185 m2
-
15519752 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20369245 15519752 Do wynajęcia 6 - pokojowy, dwukondygnacyjny dom o powierzchni ok. 280 m2, zlokalizowany w Bilczy, gm. Morawica. Ogrzewanie elektryczne. Elektryczny bojler do ogrzania ciepłej wody. Dom ocieplony. Dom na działce o pow. 900 m2. Idealne miejs...

Bilcza (Świętokrzyskie, gm. Morawica)

7 000 PLN (25 zł/m2)

6
2
280 m2
-
15799235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26183394 15799235 Do wynajęcia parter piętrowego domu wolnostojącego, powierzchnia do wynajmu ok. 60 m z przeznaczeniem wyłącznie na działalność firmową (biuro, usługi). Część do wynajmu :dwa oddzielne pokoje + przestronny salon połączony z dużym aneksem kuchennym, ...

Jaktorów (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 500 PLN (75 zł/m2)

5
1
60 m2
-