• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Sobiekursk Moczulskiej Hanny

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Sobiekursk, Moczulskiej i Hanny

Znaleźliśmy 488 podobnych ofert: Na wynajem domy

15810358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26408074 15810358 Nowoczesny dom wolnostojący do wynajęcia - 6 pokoi, wysoki standard, tylko 2,4 km od Rynku w Wieliczce Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje do wynajęcia wyjątkowy, nigdy wcześniej niezamieszkany dom wolnostojący , zaprojektowan...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

8 500 PLN (53 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15869173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27402991 15869173 Do zamieszkania o 1 lipca - do oglądania od jużKomfortowy dom w prestiżowej lokalizacji – Wilanów- ul. DostatniaOferujemy do wynajęcia przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 200 m², usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych częś...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

11 000 PLN (55 zł/m2)

5
2
200 m2
-
15207309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 12629078 15207309 Najem okazjonalny. Niewielki, parterowy dom wolno stojący do zamieszkania lub na cele biurowe. W budynku znajduje się: przedsionek z aneksem kuchennym6m(glazura, terakota),przedpokój, 2 pokoje (20m2, 20m2) (obecnie panele na podłogach), łazienka ...

Łomianki (Dąbrowa zachodnia) (Mazowieckie, gm. Łomianki)

3 000 PLN (50 zł/m2)

2
-
60 m2
1965
15786309 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25905100 15786309 Przestronny dom*wynajem*ogród* dobra lokalizacja* idealny dla rodziny* , biuro lub pokoje pracownicze [ENGLISH DESCRIPTION BELOW] Agencja Derbin Nieruchomości prezentuje: Nowoczesny, ...

Legionowo (Mazowieckie, gm. Legionowo)

7 000 PLN (18 zł/m2)

7
3
380 m2
2010
15433865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 18440439 15433865 Opiekun oferty:Paweł Grzesiktel. 602 101 602Zapraszam do wynajmu pięknie wykończonego domu wolnostojącego o powierzchni 250 m2!Otoczenie nieruchomości:Dom położony jest w samym sercu Ołtaszyna, oferując nie tylko wygodę lokalizacyjną, ale także bogac...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (40 zł/m2)

6
-
250 m2
1995
15841168 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26787952 15841168 Do wynajęcia piękny, przestronny dom 5-pokojowy o powierzchni 120 mkw, usytuowany na trzech kondygnacjach kameralnego budynku. Nieruchomość została zaprojektowana z myślą o komforcie i funkcjonalności, dzięki czemu doskonale sprawdzi się jako miejsce...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 500 PLN (71 zł/m2)

5
2
120 m2
2019
15603300 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22251847 15603300 Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia wspaniały dom w cichej i spokojnej okolicy na terenie Krakowa, jedynie 8 kilometrów od jego centrum. Dom zlokalizowany w Bronowicach w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej i niezabudowanych dział...

Kraków (Bronowice), Na Polach

8 200 PLN (40 zł/m2)

5
2
204 m2
2018
14597611 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 147053 14597611 Na sprzedaż lub wynajem (koszt najmu 10000złm +koszty ogrzewania i licznikowe, kaucja 20000zł, możliwość zakwaterowania do 15 osób) posiadłość wiejska z domem o powierzchni około 240m2 na działce 2,1ha gm. Węgorzewo. Obecnie dom jest remon...

Węgorzyno (Cieszyno) (Zachodniopomorskie, gm. Węgorzyno)

10 000 PLN (42 zł/m2)

5
-
240 m2
1940
15886865 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27770726 15886865 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWynajmę bezpośrednio dom w zabudowie bliźniaczej. Dom gotowy do wprowadzenia, odświeżony. Parter to: salon z dużym aneksem kuchennym, osobny pokój np. na biuro, łazienka z prysznicem oraz kotłownia i garaż. Piętr...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 900 PLN (61 zł/m2)

5
-
145 m2
-
15819443 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26645205 15819443 Do wynajęcia prezentujemy piękny przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok 300 m 2 z zadbanym ogródkiem, zlokalizowany na Piaskach. Dom możliwy do wynajmu samodzielnie lub wraz z lokalem użytkowym (osobne wejście), który idealnie nada się na s...

Bydgoszcz (Piaski) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

6 200 PLN (21 zł/m2)

7
2
300 m2
-
15859947 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 27179607 15859947 Polecam do wynajęcia nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - po generalnym remoncie, zlokalizowany na Osowej Górze (dolny taras), w spokojnej okolicy z szybkim dojazdem do centrum. Dom piętrowy z ogrzewaniem gazowym (nowy p...

Bydgoszcz (Osowa góra) (Kujawsko-Pomorskie, gm. Bydgoszcz)

8 000 PLN (44 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15826699 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26645179 15826699 Dom wolnostojący w Osielsku na klimatycznej, dużej (3.100 m2) działce, zagospodarowanej starym drzewostanem z przewagą brzóz ok. 500 m2 lasu. Powierzchnia użytkowa domu to ok. 257 m2, parter 164,6 m2 i obejmuje: - salon (44,1),...

Osielsko (Kujawsko-Pomorskie, gm. Osielsko)

8 500 PLN (28 zł/m2)

6
3
309 m2
2003