• Nieruchomości Polska
 

Domy na wynajem Ząbki Pułaskiego Kazimierza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ząbki, Pułaskiego i Kazimierza

Znaleźliśmy 477 podobnych ofert: Na wynajem domy

15868919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wygodny lokal na catering/imprezy okolicznościowe 27394365 15868919 Do wynajęcia 1-piętrowy lokal usługowo-gastronomiczny 611 m2, Ząbki.Przestronny, elegancki. Obecnie funkcjonuje jako sala bankietowa. Idealny na restaurację, catering, imprezy okolicznościowe, inne usługi.Cena: 22 000 zł netto + media wg zużycia. Wym...

Ząbki (Mazowieckie, gm. Ząbki)

22 000 PLN (36 zł/m2)

5
-
611 m2
-
15839171 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki dom dla rodziny z ogrodem 26743503 15839171 Do wynajęcia 5-pokojowy 2-piętrowy dom 150 m2 w zabudowie szeregowej na działce 300m2, Mokotów, Wierzbno.Po remoncie, elegancko wykończony, gotowy do wprowadzenia się. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy.Cena: 10 000 zł + prąd, woda, gaz wg zuż...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (67 zł/m2)

5
-
150 m2
-
15698126 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
9-pokojowy dom w Starym Aninie, 2 balkony, garaż 24144040 15698126 Do wynajęcia 6-pokojowy (+ 3 pokoje w przyziemiu) 1-piętrowy dom-bliźniak z cegły, 270 m2, na działce 700 m2,  Anin, Wawer.Doskonały na siedzibę firmy, do prowadzenia działalności gospodarczej lub dla rodziny. Pomieszczenia bez mebli ruchomych, gotow...

Warszawa (Wawer) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 500 PLN (39 zł/m2)

6
-
270 m2
1965
15669817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesny, komfortowy dom dla rodziny lub firmy 23623197 15669817 Do wynajęcia 8-pokojowy, 1-piętrowy dom wolnostojący 259m2, na działce 950m2, Białołęka, Brzeziny.Dom po kapitalnym remoncie. Idealny dla rodziny lub na potrzeby firmy. Cena: 15 000 zł + prąd, woda wg zużycia. Wymagana kaucja.Wygodna lokalizacja, 230...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 000 PLN (58 zł/m2)

8
-
259 m2
-
15853383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27049120 15853383 Oferta wynajmu 90 m2 mieszkania położonego w domu jednorodzinnym w Barczewku w odległości 12 km od Olsztyna.Oferta idealna dla pracowników firm.LOKALIZACJA:Barczewko to malownicza warmińska miejscowość położona nad jeziorem Wadąg w odległości 13 km...

Barczewko (Warmińsko-Mazurskie, gm. Barczewo)

2 000 PLN (22 zł/m2)

2
2
90 m2
1995
15894316 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27940462 15894316 Na wynajem oferujemy duży w pełni wyposażony dom w jednej z najpiękniejszych części Szczyrku na wzniesieniu z panoramicznym widokiem na góry i lasy. Dom oferuje przestrzeń i prywatność dzięki funkcjonalnemu podziałowi na niezależne części.Układ:Part...

Szczyrk (Śląskie, gm. Szczyrk)

8 000 PLN (26 zł/m2)

1
-
304 m2
1990
15583166 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21841590 15583166 Dom na wynajem - przestronny i nowoczesny, Modlniczka Bracia Sadurscy przedstawiają ofertę wynajmu wyjątkowego, nowoczesnego domu o powierzchni ponad 220 m². Nieruchomość została wybudowana w 2024 roku, znajduje się na ogrodzonej działc...

Modlniczka (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

8 000 PLN (32 zł/m2)

5
3
251 m2
2024
15510741 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 20137360 15510741 Bracia Sadurscy mają przyjemność zaoferować na wynajem wyjątkową rezydencję o powierzchni 300 m², położoną na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 10 arów w prestiżowej dzielnicy Wola Justowska w Krakowie. Rozkład ...

Kraków (Wola justowska) (Małopolskie, gm. Kraków)

15 000 PLN (50 zł/m2)

6
3
300 m2
1999
15420185 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 18139916 15420185 Dom 140m2 5 pokoi Bielany WrocławskieOpiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)Serdecznie polecam do wynajęcia dwupoziomowy dom w miejscowości Bielany Wrocławski...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

10 000 PLN (71 zł/m2)

5
-
140 m2
2023
15719252 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 24563679 15719252 Przestronny dom na wynajem 267 m Duża działka Garaż Taras Zadbany ogródDo wynajęcia komfortowy i przestronny dom o powierzchni 267 m, położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 1471 m. Nieruchomość idealna dla rodziny szuk...

Radonie (Mazowieckie, gm. Grodzisk Mazowiecki)

7 200 PLN (27 zł/m2)

6
2
267 m2
2000
15799235 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 26183394 15799235 Do wynajęcia parter piętrowego domu wolnostojącego, powierzchnia do wynajmu ok. 60 m z przeznaczeniem wyłącznie na działalność firmową (biuro, usługi). Część do wynajmu :dwa oddzielne pokoje + przestronny salon połączony z dużym aneksem kuchennym, ...

Jaktorów (Mazowieckie, gm. Jaktorów)

4 500 PLN (75 zł/m2)

5
1
60 m2
-
15345678 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 16393646 15345678 Szukasz miejsca noclegowego dla pracowników lub miejsca na prowadzenie działalności gospodarczej?Skorzystaj z oferty najmu nieruchomości położonej w Psarach Małych - 5 min. jazdy samochodem do centrum Wrześni, przy drodze krajowej 92 Września-Poznań....

Psary Małe, Przylesie

900 PLN (8 zł/m2)

6
2
120 m2
1970