• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Banino Lotnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lotnicza i Banino

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15890606 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27882438 15890606 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.14,01m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

840 PLN (60 zł/m2)

1
-
14 m2
1965
15780612 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25806870 15780612 Kołobrzeg ścisła starówka - na wynajem lokal użytkowy o pow. 58,59 m2 z wejściem po kilku stopniach, który usytuowany jest przy ruchliwym deptaku.W pobliżu lokalu znajdują się inne sklepy, lokale gastronomiczne, kawiarnie, Ratusz i Urząd Miejski, Kat...

Kołobrzeg (Starówka) (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

4 000 PLN (69 zł/m2)

11
-
58 m2
-
15731418 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24793332 15731418 Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu lokalu użytkowego o pow. całkowitej ok. 140 m2 usytuowanym w parterze budynku wolnostojącego ( pensjonatu ) położonym przy głównej ulicy w nadmorskiej miejscowości Grzybowo i przy ruchliwej ulicy i chodniku prowad...

Grzybowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

40 000 PLN (286 zł/m2)

11
-
140 m2
2020
15726907 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24708356 15726907 Budzistowo gm. Kołobrzeg do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o pow. 216 m2Wymiary hali 12 m x 18 mWysokość hali wewnątrz ok 4 - 4,5 m Brama wjazdowa wysokość ponad 2 mHala wybudowana jest w szkielecie stalowym, ściany są ocieplone plus wewnątr...

Budzistowo (Zachodniopomorskie, gm. Kołobrzeg)

6 700 PLN (31 zł/m2)

11
-
216 m2
-
15848286 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935382 15848286 Lokal użytkowy o powierzchni 78 m na parterze , wejście od ulicy , duże witryny. Świetna lokalizacja. Duży ruch pieszy. W pobliżu metroZamieszczona oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapytaj naszego Agenta o pomoc w otrzymaniu ...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (128 zł/m2)

11
-
78 m2
-
15848243 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26935159 15848243 Lokal uługowy 145 m2 na parterze budynku mieszkalnego po byłym przedszkolu. Idealny na sklep, gastronomię, salę zabaw. Witryny na calej długości. Ogólnodostępne miejsca parkingowe przed lokalem.Wynajem z VAT, czynsz do wspólnoty.Zamieszczona oferta n...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 900 PLN (68 zł/m2)

11
-
145 m2
-
15848266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26935157 15848266 Do wynajęcia lokal użytkowy o pow 171m2 (plus przynależne miejsce garażowe).Bardzo dobry dojazd, okolica łącząca funkcje biurowe i mieszkalne.Lokal aktualnie użytkowany jako biuro - zaprojektowane jako połączenie open space i półzamkniętych powierzch...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 000 PLN (105 zł/m2)

11
-
171 m2
-
15645994 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23211950 15645994 Do wynajęcia 4 pokojowy lokal biurowy 120 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plu...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (60 zł/m2)

5
-
120 m2
-
15618810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574011 15618810 Do wynajęcia powierzchnia biurowa 51 m2 w centrum Warszawy (Śródmieście - metro centrum).2 pokoje. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuchenny. Cena najmu 60 zł m2 netto + 30 zł m2 eksplo...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 060 PLN (60 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15618811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22574007 15618811 Do wynajęcia lokal biurowy 95 M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus aneks kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 750 PLN (50 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15573565 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21609679 15573565 Do wynajęcia biuro o powierzchni 33,30m2. Lokal położony na 1 piętrze w 6-ciopiętrowym biurowcu typu Lipsk. Na piętrze do dyspozycji 2 łazienki.Czynsz + koszty eksploatacyjne : 67,86 złm2 nettoLokal w biurowcu na Pradze Południe w okolicach Ronda Wi...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 259 PLN (68 zł/m2)

11
-
33.3 m2
1980
15555063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 21087768 15555063 Do wynajęcia lokal biurowy 134 m.kw. M2. - w centrum Warszawy (Śródmieście -niedaleko metro centrum).Możliwość dowolnego podziału powierzchni biurowej. Budynek posiada recepcje i ochronę 24h , jest wyposażony w windy , toalety na piętrze plus ane...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

9 380 PLN (70 zł/m2)

5
-
134 m2
-