• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Bilcza Kredowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kredowa i Bilcza

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15859568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169105 15859568 Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 58 m², zlokalizowany na Górnym Mokotowie – jednej z najbardziej prestiżowych i dobrze skomunikowanych części Warszawy.Powierzchnia przeznaczona jest na działalność biurową i doskonale sprawd...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 350 PLN (75 zł/m2)

11
-
58 m2
1960
15859566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27169102 15859566 Biuro składające się z 5 pokoi i recepcji.Powierzchnia z przeznaczeniem na działalność biurową.• Standard powierzchni:- otwierane okna;- wykładzinę podłogową; - okablowanie elektryczne i teletechniczne;- instalację światłowodową;- całodobowa...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 775 PLN (75 zł/m2)

11
-
77 m2
1960
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15834718 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mokotów Plaza | 327 m² | Elastyczny Najem 26745302 15834718 BEZPOŚREDNIO OD REPREZENTANTA WYNAJMUJĄCEGO Oferujemy do wynajęcia atrakcyjną powierzchnię biurową o metrażu 327,21 m² netto (378,13 m² brutto), usytuowaną na 1. piętrze prestiżowego biurowca Mokotów Plaza przy ul. Postępu 6.To oferta idealna dla fir...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 120 PLN (48 zł/m2)

11
-
378 m2
-
15834716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro z pięknym widokiem w układzie gabinetowym 26745301 15834716 870 m2 Biuro Śródmieście Metro Dw. Gdański Standard PremiumOferujemy do wynajęcia prestiżową powierzchnię biurową w nowoczesnym 25-piętrowym biurowcu w sąsiedztwie Parku Traugutta. Lokal łączy innowacyjną architekturę z funkcjonalnością, zapewniaj...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

87 557 PLN (101 zł/m2)

11
-
870 m2
-
15872926 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27506720 15872926 Wynajmę bardzo ładne biuro 2 piętro super lokalizacja metro sklepy,bardzo dużo linii autobusowych .Lokal 450m2 może być wynajęty w całości lub w konfiguracji dwóch lokali 150m2 oraz 300m2.lokal z dobrym dojazdem blisko autostrada A2,salony samochodow...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (60 zł/m2)

11
-
450 m2
2000
15811984 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26453237 15811984 wynajmę bardzo ładną powierzchnię usługowo magazynową 280m2 z witryną 270 m2 magazyn 6 m wysoki z dużymi drzwiami wjazdowymi z witryną,na podłodze w części usługowej płytki bardzo widny,super dojazd z kazdej strony Warszawy metrem,autostradą,autobuse...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

40 000 PLN (75 zł/m2)

3
-
530 m2
2000
15774609 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25653107 15774609 Wynajmę 530m2 w nowej hali wysokiej 8.5m,z duzymi drzwiami z bardzo dobrym podjazdem,siła 60 kw,moze być na spokojną działalność,sklep internetowy,składowanie dobry dojazd do autostrady A2 zaledwie 3.5kmProwizja za wynajem dla agencji za pośrednictwo...

Milanówek (Mazowieckie, gm. Milanówek)

20 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
530 m2
2025
15331363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16018030 15331363 wynajmę bardzo ładną powierzchnie 600m2 po produkcji leków 4m wysoką podłoga bezpyłowa, płytki na ścianach super lokalizacja woda,prąd ogrzewanie okolice ulicy Modlinskiej,ochrona parter dobry dojazd samochodowPowyższa informacja nie stanowi oferty w...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

27 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
600 m2
2000
15258820 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 14048989 15258820 wynajmę halę magazynową 650m2,2500m2 kazda dzialalnośc w super lokalizacji 13m wysoka skalki,plany filmowe,tor kartingowy itp.koszt przygotowania powierzchni do uzgodnienia z wlascicielemMoże być wypożyczalnia sprzętu budowlanego lub sklad budowlany ...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

14 300 PLN (22 zł/m2)

11
-
650 m2
2000
15050384 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8161057 15050384 Do wynajęcia magazyn 450m2 plus pomieszczenia socjalne 100m2. Magazyn znajduje się w miejscowości Umiastów koło Ożarowa Mazowieckiego 6km do zjazdu na A2 w Pruszkowie. Utwardzony plac manewrowy, osobny wjazd, teren ogrodzony i monitorowany.Powyższa ...

Umiastów (Mazowieckie, gm. Ożarów Mazowiecki)

7 500 PLN (14 zł/m2)

11
-
550 m2
-
14235093 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 15910 14235093 WYNAJMĘ biuro 450M2,M2 4M WYSOKOŚĆI BIURA RÓZNEJ WIELKOŚĆIBARDZO DOBRA LOKALIZACJICENA MAGAZYNU 25ZLM2+2ZL MEDIAdobry dojazd tira duże drzwi parter 150m2Z BIURA MOZLIWOŚĆ ZROBIENIA HOSTELU 450M2 10 DUZYCH POKOJIPowyższa informacja nie stanowi oferty ...