• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Jaktorów Warszawska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Warszawska i Jaktorów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15893967 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922644 15893967 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane prywatne biuro dla 3 osób na 2 piętrze biurowca na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Bukowińskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-------Bez pr...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 170 PLN (348 zł/m2)

1
-
12 m2
2008
15893911 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922299 15893911 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 6 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice....

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 200 PLN (528 zł/m2)

1
-
25 m2
2016
15893899 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922297 15893899 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 50 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

125 000 PLN (625 zł/m2)

3
-
200 m2
2016
15893893 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922296 15893893 Warszawa - Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 27 osób na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ulic Wilczej i Marszałkowskiej.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

59 400 PLN (550 zł/m2)

1
-
108 m2
2016
15894005 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922765 15894005 Warszawa - Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób w Śródmieściu, na 14 piętrze w nowoczesnym biurowcu w okolicach Dworca Centralnego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 080 PLN (405 zł/m2)

1
-
15 m2
1999
15894016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922764 15894016 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 20 m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskim Mokotowie (Siekierki), w okolicach ul. Bartyckiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 400 PLN (70 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15894018 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922763 15894018 Warszawa - Do wynajęcia klimatyzowany lokal biurowy o pow. 197,85 m2 na 8 piętrze eleganckiego budynku biurowego na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Poznańskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@pr...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 489 PLN (94 zł/m2)

1
-
197 m2
1993
15894010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27922760 15894010 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow. 54,52 m2 na 5 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Chełmskiejpoleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

3 816 PLN (71 zł/m2)

2
-
54 m2
2000
15707455 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 24322029 15707455 Oferuję do wynajęcia halę o powierzchni 322 m² na parterze, wyposażoną w dok przeładunkowy z roletą elektryczną oraz rampą wysuwaną i unoszoną hydraulicznie. Wysokość pomieszczeń waha się od 4,3m do 4,4 m, co pozwala na elastyczne zago...

Mysłowice (Śląskie, gm. Mysłowice)

6 500 PLN (20 zł/m2)

11
-
322 m2
-
15505091 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 20043191 15505091 BYTOM. Powierzchnia na głównej hali produkcyjnej o powierzchni około 1500mkw. Nawa o wymiarach (szer. x dł x wys) 17m x 110m x 11,5m W skrajnej części powierzchni przeznaczonej pod wynajem, znajdują się powierzchnie warsztatowo magazy...

Bytom (Łagiewniki) (Śląskie, gm. Bytom)

30 000 PLN (20 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
14189629 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 2504156 14189629 Oferuje powierzchnię do wynajęcia 1500m2 w nowoczesnej hali magazynowej w Rybniku. Cały obiekt ok 7300m2 - 2000 miejsc paletowych - Wysokość składowania 10m - 2 doki załadunkowe - Ogrzewanie - Kontrola wilgotności powietrza - System ochrony prze...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

33 000 PLN (22 zł/m2)

11
-
1500 m2
-
15893842 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27921541 15893842 Warszawa - Do wynajęcia: profesjonalna sala konferencyjna dla 8-16 osób w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...