• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Katowice Centrum

Znalezionych ofert: 17

15491217 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757275 15491217 Przedstawiam ofertę - lokal biurowy o pow. 110 m2 położony w ścisłym centrum Katowic przy ul. Staromiejskiej. Lokal znajduje się na 2 piętrze w reprezentacyjnej kamienicy. Składa się z 4 pokoi (3 niezależne, 1 przechodni), holu, łazienki, WC oraz ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 900 PLN (26 zł/m2)

11
-
110 m2
-
15491188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757265 15491188 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW II Dostępna powierzchnia biurowa - 16 941m2 Dostępna powierzchnia usługowa 514m2 Minimalna powierzchnia najmu 616m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 ...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

109 656 PLN (72 zł/m2)

11
-
1523 m2
2022
15491136 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757352 15491136 Przedstawiam ofertę wynajęcia lokalu biurowego położonego na pierwszym piętrze w samym Centrum Katowic vis a vis wejścia do Galerii Katowickiej. Lokal: - ok 130m2 - 4 pokoje do każdego osobne wejście z korytarza + jeden pokój jest prz...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

3 100 PLN (24 zł/m2)

11
-
130 m2
-
15491135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757267 15491135 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

106 176 PLN (67 zł/m2)

11
-
1580 m2
2022
15491123 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757268 15491123 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Dostępna powierzchnia biurowa - 2026,8m2 Minimalna powierzchnia najmu 446,8m2 Elastyczne biura od LOFTMILL od 1 biurka WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

30 024 PLN (67 zł/m2)

11
-
446 m2
2022
15491105 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19757283 15491105 CENTRUM KATOWIC BIUROWIEC KTW I Oferta modułu: 322,53m2 WARUNKI KOMERCYJNE: Miesięczny czynsz wywoławczy za m2 netto: - powierzchnia biurowa od 14.50 EUR - powierzchnia handlowa od 30.00 EUR - miesięczny czynsz za parking netto 120.00 EUR - mie...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

18 677 PLN (58 zł/m2)

11
-
322 m2
2022
15735805 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862362 15735805 Członkostwo Coworking — elastyczny dostęp do przestrzeni coworkingowej w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają ch...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

309 PLN (62 zł/m2)

11
-
5 m2
-
15735793 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862359 15735793 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 1-2-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywat...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

610 PLN (76 zł/m2)

11
-
8 m2
-
15735789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862358 15735789 Kompleksowy dostęp do profesjonalnej 3-4-osobowej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywat...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

2 230 PLN (149 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15735814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862357 15735814 Prywatna 5-osobowa powierzchnia biurowa w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta obejmuje prywatną, serwisowaną przestrzeń biur...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

3 390 PLN (113 zł/m2)

11
-
30 m2
-
15735811 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862356 15735811 Wprowadź się do gotowej do użytku, 10-15-osobowej serwisowanej powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Oferta o...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

6 250 PLN (139 zł/m2)

11
-
45 m2
-
15735801 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24862361 15735801 Członkostwo Office — elastyczny dostęp do powierzchni biurowej w lokalizacji Regus Wojewódzka*Wszystkie zdjęcia zawarte w niniejszej ofercie należą do naszych lokalizacji, ale mogą nie przedstawiać określonego obiektu.**Wszystkie ceny mają charakter...

Katowice (Centrum) (Śląskie, gm. Katowice)

539 PLN (67 zł/m2)

11
-
8 m2
-