• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kielce

Znalezionych ofert: 198

12855270 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 85906 12855270 Do wynajęcia biuro o powierzchni 270 m 2 w biurowcu zlokalizowanym na os. Jagiellońskim w Kielcach. W skład powierzchni wchodzą: duża otwarta przestrzeń biurowa i 4 pokoje wydzielone lekkimi ścianami działowymi. Miejsca parkingowe - do indywidual...

Kielce (Os. jagiellońskie) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 302 PLN (31 zł/m2)

11
-
270 m2
-
15870039 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417803 15870039 Do wynajęcia lokal o pow. 36 m2, usytuowany na parterze, w kamienicy, w centrum Kielc, przy ul. Nowy Świat. Nieruchomość po remoncie, w bardzo dobrym stanie. Lokal składa się z: - dwóch pomieszczeń biurowych, - pomieszczenia sanitarnego, - pomi...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

1 700 PLN (47 zł/m2)

11
-
36 m2
-
15881785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27649603 15881785 Do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 98,52 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstałym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej. Lokal z dużą witryną. Lokal w stanie deweloperskim. A...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 897 PLN (70 zł/m2)

11
-
98 m2
2024
15881786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27649602 15881786 Do wynajęcia reprezentacyjny, frontowy lokal usługowo - handlowy o pow. 113,55 m2 zlokalizowany na parterze w nowo powstającym budynku usługowo - mieszkalnym Plaza Tower 3, przy ul. Zagnańskiej. Lokal z dużą witryną. Lokal w stanie deweloperskim...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

7 892 PLN (70 zł/m2)

11
-
113 m2
2024
15876631 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27542582 15876631 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o pow. 271,96 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku w dzielnicy Piaski. Wejście na piętro zabezpieczone osobnym domofonem. Lokal wykończony w wysokim standardzie, klimatyzowany, dostępna i...

Kielce (Piaski) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

9 840 PLN (36 zł/m2)

11
-
271 m2
2012
15869172 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27403009 15869172 Do wynajęcia hala magazynowa o pow. ok. 550 m2 zlokalizowana na terenie przemysłowo-usługowo-magazynowym przy ul. Łódzkiej. Cały obiekt monitorowany, ogrodzony, strzeżony całodobowo. Hala znajduje się w Kielcach w blisko węzła drogi ekspresowej S7...

Kielce (Niewachlów pierwszy) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

14 145 PLN (26 zł/m2)

11
-
550 m2
1970
15870038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27417800 15870038 Lokal usługowy 171,23 m² - centrum Kielc, ul. Warszawska Do wynajęcia przestronny, reprezentacyjny lokal usługowy o powierzchni 171,23 m², usytuowany na parterze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2012 roku, zlokalizowanego w ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

8 610 PLN (50 zł/m2)

11
-
171 m2
2012
15852078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27025335 15852078 Do wynajęcia lokal o powierzchni 169 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Chęcińskiej, w centrum Kielc. W skład lokalu wchodzą: - pomieszczenie o pow. ok. 35 m2 - pomieszczenie o pow. ok. 8,6 ...

Kielce (Centrum) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

4 157 PLN (25 zł/m2)

11
-
169 m2
-
15850646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27002803 15850646 Do wynajęcia lokal o powierzchni 159,43 m2 , zlokalizowany na 1 piętrze 1-pietrowego budynku handlowo-usługowego na osiedlu Podkarczówka. Lokal składa się z jednego dużego pomieszczenia oraz dwóch toalet. Wejście do lokalu schodami be...

Kielce (Podkarczówka) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

2 745 PLN (17 zł/m2)

11
-
159 m2
-
15743038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25003607 15743038 Do wynajęcia hala produkcyjno - magazynowo - serwisowa z zapleczem socjalnym, biurowym i WC o łącznej pow. 350 m2 , zlokalizowana na I piętrze na ogrodzonym i dozorowanym terenie w dzielnicy Pakosz. Budynek odnowiony, docieplony w 2020r. Hala ...

Kielce (Pakosz) (Świętokrzyskie, gm. Kielce)

6 273 PLN (18 zł/m2)

11
-
350 m2
-
15736857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24880321 15736857 Do wynajęcia lokal o pow. 14,5 m2, zlokalizowany na 2 piętrze, w nowej kamienicy w centrum Kielc. Korzystna lokalizacja: miejsce o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego, w pobliżu Rynek, deptak Sienkiewicza. Lokal idealnie nadaje się na ...