• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Kutno Bzów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kutno i Bzów

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15896806 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27988605 15896806 Lokal mieszkalno-komercyjny 115 m² ul. Wrocławska, Kraków Dalszy podnajem Oferujemy pod wynajem lokal mieszkalno-komercyjny o powierzchni 115 m² , położony przy prestiżowej i doskonale skomunikowanej uli...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 500 PLN (39 zł/m2)

11
-
115 m2
2000
15868836 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27392320 15868836 Opiekun oferty:Kacper Walkowicz602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu usługowego położonego na ul. Zarembowicza we Wrocławiu.Lokal rekomendowany szczególnie pod działalność e-commerce, handlowo-usługową oraz produkcyjną.LOKALIZACJA:St...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 990 PLN (82 zł/m2)

11
-
243 m2
-
15896643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984808 15896643 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.24,11 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-----------Bez ...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 902 PLN (79 zł/m2)

1
-
24 m2
2013
15896635 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984804 15896635 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.17,18 m2 na 3 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowizji od Najem...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 252 PLN (74 zł/m2)

1
-
17 m2
2013
15896647 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984799 15896647 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.15,69 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskim Mokotowie, w okolicach ul. Gagarina.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------------...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 237 PLN (82 zł/m2)

1
-
15 m2
2013
12534643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w nowym budynku 4587 12534643 UWAGA!!!Do  wynajęcia lokal o powierzchni 137 m2 na  parterze w luksusowym budynku handlowo-biurowym. Idealne miejsce na siedzibę Twojej FIRMY. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczo-chłodniczą, teleinformatycz...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

12 000 PLN (88 zł/m2)

8
-
137 m2
2014
15896615 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27984065 15896615 Oferta bez prowizji Nowa hala magazynowa, produkcyjna o powierzchni 550m2 (możliwość najmu powierzchni od 500m2 do 7242m2).Hala dostępna będzie w IV kwartale 2026 roku.Standard:- Wysokość hali netto 7,1m- Wymiary hali ok 45m x 160m- bramy z poziomu z...

Gdańsk (Rudniki) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

12 100 PLN (22 zł/m2)

1
-
550 m2
2025
15883490 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27675151 15883490 Ofertą Najmu jest nieruchomość składająca się z :-hala 288 m 2,wysokość 5,4 m 2 ,- biuro z kominkiem,- pomieszczenie gospodarcze, -szatnia wyposażona ,-kuchnia wyposażona ,sprzęt AGD,- łazienka z kabiną prysznicową,-toalety. Postawiona w 2015 roku n...

Przecław (Zachodniopomorskie, gm. Kołbaskowo)

13 000 PLN (45 zł/m2)

11
-
288 m2
2015
15896467 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27981120 15896467 Wynajmiemy halę o powierzchni ok 160m2, z tego ok powierzchnia parteru to 124m2, na piętrze znajdują się dwa pomieszczenia biurowe oraz pomieszczenie socjalne i WC. Hala posiada bramę wjazdową o wymiarach ok 2,8x3m. Lokal jest ogrzewany za pomocą ko...

Zielonki (Małopolskie, gm. Zielonki)

5 500 PLN (34 zł/m2)

11
-
164 m2
-
15360681 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 16801862 15360681 Do wynajęcia mieszkanielokal na Powiślu w przedwojennej kamienicy. Zadbany budynek, czysta klatka schodowa. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym 25m2, dwóch pokoi 14m2, 13m2, łazienki oraz toalety. Doskonała lokalizacja, blisko Bulwary Wiśl...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (70 zł/m2)

3
-
64 m2
1938
15893118 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899988 15893118 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.93,45 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])---------Bez...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 541 PLN (70 zł/m2)

3
-
93 m2
1975
15893038 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899748 15893038 Warszawa - Do wynajęcia: lokal handlowo-usługowy o pow.31 m2 się na parterze obiektu usługowo-biurowego, na warszawskim Żoliborzu, w okolicach ul. Mickiewicza.poleca Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------B...

Warszawa (Żoliborz) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 170 PLN (70 zł/m2)

1
-
31 m2
1975