• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Miszewo Gdyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Miszewo i Gdyńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15891084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27885899 15891084 PRESTIŻOWE HQ GABINETY BIURA 287 m² POZNAŃ WINOGRADYSzukasz przestrzeni, która natychmiast zbuduje autorytet Twojej marki? Odkryj modernistyczną perłę architektury na Winogradach. To idealny adres na reprezentacyjne biuro korporacyjne, kancelarię ...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

21 525 PLN (75 zł/m2)

11
-
287 m2
2021
15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27948360 15894725 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

167 PLN (56 zł/m2)

1
-
3 m2
2010
15795319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26093548 15795319 Do wynajęcia lokal użytkowy 44,64 m2 - Zgorzelec Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44,64 m2, położony na parterze zadbanego budynku o dobrym standardzie. Lokal składa się z jednego funkcjonalnego pomieszczenia, z dostępem do toale...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 607 PLN (37 zł/m2)

1
1
44 m2
-
15700787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24197420 15700787 Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia - 496 m2 - Zgorzelec. Do wynajęcia hala o powierzchni 496 m2, zlokalizowana w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Zgorzelca , przy ul. Łużyckiej, na terenie o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Obiekt d...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

17 479 PLN (35 zł/m2)

11
1
496 m2
-
15657523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427711 15657523 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Zgorzelca. Polecamy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 160 m2, mieszczący się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu śródmieścia Zgorzelca. Lokal znajduje się w pres...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
1
160 m2
-
14952785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 5489722 14952785 Do wynajęcia, hala po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 620 m2 zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu, składająca się z dwóch pomieszczeń magazynowych oraz części biurowo socjalnej (2 toalety, pomieszczenie kuchenne, kotłownia). Is...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

16 740 PLN (27 zł/m2)

11
1
620 m2
-
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15776735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716545 15776735 Nowoczesne biuro do wynajęcia na 4. piętrze prestiżowego biurowca, w doskonałej lokalizacji – zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego.Powierzchnia oferuje komfortowe warunki pracy: pięć przeszklonych gabinetów (na 14–18 stanowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 789 PLN (60 zł/m2)

11
-
297 m2
2004
15600063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188854 15600063 Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 350 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000