• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Miszewo Gdyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Miszewo i Gdyńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15894224 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27933527 15894224 Do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Bardzo jasne, dwustronne, duże okna. Piękny widok, z jednej strony na zielone podwórko, z drugiej na zabytkowe budynki. Przestronny salon z wyjściem na loggię, sypialnia z szafą, kuc...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (80 zł/m2)

2
-
56 m2
1952
15896173 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27971184 15896173 MAGAZYNY DO WYNAJĘCIA - POWIERZCHNIE MAGAZYNOWE I WIATA Do wynajęcia kompleks powierzchni magazynowych z możliwością najmu całości lub wybranej hali. Dostępne powierzchnie: magazyn nr 1 - 1 880 m² magazyn nr 2 wraz z pomieszczeniami so...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

109 900 PLN (30 zł/m2)

11
-
3663 m2
-
15896157 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971175 15896157 Do wynajęcia: biuro serwisowane dla 4 osób na 12 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, w okolicach Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ---------Bez prowi...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 000 PLN (368 zł/m2)

1
-
19 m2
2020
15896154 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971174 15896154 Warszawa - Do wynajęcia biuro serwisowane dla 3 osób na 24 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: katarzyna@propertyoffice...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 800 PLN (557 zł/m2)

1
-
14 m2
2020
15896158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27971168 15896158 Do wynajęcia biuro serwisowane dla 6 osób na 26 piętrze nowoczesnego biurowca na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Prostej i Ronda Daszyńskiego.poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected]) ------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

15 600 PLN (538 zł/m2)

1
-
29 m2
2020
15881012 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27620662 15881012 Nowoczesny biurowiec znajduje się na granicy dzielnic Włochy i Ochota.Powierzchnia gotowa do wejścia.Czynsz najmu to 11 Eurom2 - w tym koszty eksploatacji.Szybki dojazd do Południowej Obwodnicy Warszawy i tras wylotowych zapewnia sprawną komunikacjęO...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 974 PLN (29 zł/m2)

11
-
486 m2
1997
15711176 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 24394133 15711176 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIDo wynajęcia powierzchnia magazynowo-produkcyjna wraz z biurem, zlokalizowana w Krakowie przy ul. Półłanki (CB Business Park).Powierzchnie dostępne:• Powierzchnia biurowa: 217,20 m²• Powierzchnia hali magazynowej...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

53 220 PLN (33 zł/m2)

11
-
1629 m2
-
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016
15861351 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27204212 15861351 Do wynajęcia funkcjonalne lokale o przeznaczeniu biurowym, warsztatowym lub magazynowym, zlokalizowane w Mosinie przy ul. Śremskiej. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym terenie o charakterze przemysłowo-magazynowo-biurowym, z dogodnym d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

2 900 PLN (25 zł/m2)

5
1
117 m2
1990
15823025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 26641670 15823025 Zapraszamy do wynajmu przestronnego, dwupoziomowego lokalu o powierzchni 350 m², usytuowanego w ścisłym centrum miasta, zaledwie 80 m od płyty Starego Rynku, na skrzyżowaniu ul. Wielkiej, Szewskiej i Ślusarskiej. Opis lok...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

24 900 PLN (71 zł/m2)

5
4
350 m2
1900
15823027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 26641663 15823027 Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 112,75 m², usytuowany na parterze w pasażu handlowo-usługowym z wygodnym parkingiem dla klientów. Nieruchomość znajduje się przy ul. Bukowskiej w Sierosławiu, bezpośrednio przy drodze wojewódzkie...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

6 100 PLN (54 zł/m2)

2
1
112 m2
2025