• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Miszewo Gdyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Miszewo i Gdyńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15875180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525728 15875180 Lokal biurowy 33 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 33 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum Gliwi...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 549 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15893407 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
budynek biurowy I 600m2 I Wynajem 27910508 15893407 NA WYNAJEM BUDYNEK USŁUGOWY O POW 600M2 I 38900 złmc + Vat I MOKOTÓW PRZY METRO SŁUŻEWZapraszam do zapoznania się z ofertą budynku doskonale nadającego się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro, salon kosmetyczny, klinikę. Nieruchomość ma dostęp do ok...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

38 900 PLN (65 zł/m2)

12
-
600 m2
1999
15896640 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984807 15896640 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.16,15m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

646 PLN (40 zł/m2)

1
-
16 m2
1980
15896636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984803 15896636 Warszawa - Do wynajęcia lokal biurowy o pow.64,22 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])-...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 376 PLN (37 zł/m2)

1
-
64 m2
1980
15896638 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27984802 15896638 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.34,95 m2 na 1 piętrze w budynku biurowo-magazynowego na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])...

Warszawa (Bielany) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 293 PLN (38 zł/m2)

1
-
34 m2
1980
15893544 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27913758 15893544 Firma Derbin Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę wynajmu nieruchomości znajdującej się w doskonale skomunikowanej części Lublina, w dzielnicy Wrotków. LOKALIZACJA: Nieruchomość usytuowana je...

Lublin (Wrotków) (Lubelskie, gm. Lublin)

8 000 PLN (31 zł/m2)

6
1
257 m2
-
15835337 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro 24H- all inclusive-Wola przy metrze! 26745315 15835337 Idealne biuro serwisowane, oferta kierowana do firm, które chcą mieć elastyczne warunki najmu oraz możliwość korzystania z biura rotacyjnie. Dla kogoś kto potrzebuje kreatywnej przestrzeni tylko dla siebie, jak również dla rozwijających się firm dbaj...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

7 200 PLN (120 zł/m2)

11
-
60 m2
2023
15896543 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27982045 15896543 Warszawa - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.532,55 m2 na 10 piętrze nowoczesnego budynku biurowego na warszawskiej Woli.poleca Agencja Nieruchomości Property Office(tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od Na...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

57 422 PLN (108 zł/m2)

1
-
532 m2
2010
15896497 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27981185 15896497 Warszawa - Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 770m2 na 1 piętrze biurowca w Śródmieściu, w okolicach ul. Zielnej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])----------------Bez prowi...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

86 718 PLN (113 zł/m2)

1
-
770 m2
2008
15896583 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27982614 15896583 Restauracja na Morenie w Gdańsku - gotowy lokal gastronomiczny do przejęcia! Odstępne: tylko 110000 złSzukasz miejsca na własny biznes gastronomiczny? Oferujemy możliwość przejęcia w pełni działającej i doskonale wyposażonej restauracji zlokalizowane...

Gdańsk (Pomorskie, gm. Gdańsk)

4 230 PLN (66 zł/m2)

4
-
64 m2
-
15895620 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27962975 15895620 Oferuję do wynajęcia lokal biurowy w nowym budynku z 2017 roku o powierzchni 138 m2 usytuowany w znakomitej lokalizacji na Włochach.Atuty:Lokalizacja - najszybciej rozwijająca się część dzielnicy Włochy, nieopodal stacji PKP, Komunikacja - 2 min pies...

Warszawa (Włochy) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

10 000 PLN (72 zł/m2)

4
-
138 m2
2017
15895388 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962917 15895388 109 m² Kamienica Praga-Północ, ul. Gersona Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 109 m², idealne również pod działalność gospodarczą, położone na 2. piętrze w kameralnej kamienicy z nadbudową z 2000 roku, przy ul. Gersona na Pradze-Półn...

Warszawa (Praga-północ) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (63 zł/m2)

4
-
109 m2
2000