• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Miszewo Gdyńska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Miszewo i Gdyńska

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15893431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27911395 15893431 AGENT PROWADZĄCY:MACIEJ OPUCHLIKTel. 602 101 602INFORMACJE PODSTAWOWE:Serdecznie polecam do wynajęcia wolną przestrzeń biurowo-usługową o łącznej powierzchni użytkowej 114,74 m2. Lokal w budynku klasy B+ z końca 2006 roku. Duże przeszklenia sprawiają...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 000 PLN (53 zł/m2)

5
-
114 m2
2006
15875180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27525728 15875180 Lokal biurowy 33 m2 Centrum ul. Górnych Wałów monitoring elastyczna aranżacja Opis nieruchomości: Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 33 m2 , zlokalizowany na 2 piętrze kamienicy w centrum Gliwi...

Gliwice (Śródmieście) (Śląskie, gm. Gliwice)

1 549 PLN (47 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15887548 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27785342 15887548 Warszawa - Do wynajęcia: lokal gastronomiczny o pow.124,30m2 na parterze biurowca na warszawskim Śródmieściu, w okolicach ul. Bielańskiej,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117; mail: [email protected])--------------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

44 674 PLN (360 zł/m2)

11
-
124 m2
1991
15893427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Studio filmowe i dźwiękowe gotowe do uruchomienia 27911372 15893427 Do wynajęcia lokal użytkowy 106 m2, piętro 110, w budynku z 2006 r., Praga-Południe, Grochów.Lokal gotowy do wprowadzenia się, wcześniej działało tu profesjonalne studio nagraniowe - jest dostosowane pod studio produkcyjne, dla twórców internetowych,...

Warszawa (Praga-południe) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

8 950 PLN (84 zł/m2)

11
-
106 m2
2006
15868162 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal gastronomiczny 27366922 15868162 Do wynajęcia lokal 245,5 m2, piętro 23 w budynku z 2002 r. z windą, Ursynów, Pyry.Idealny na restaurację, kawiarnię, bistro, koncept gastronomiczny obsługujący ruch klientów z okolicznych biur. Lokal z meblami i wyposażeniem, klimatyzowany, duże okna...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

18 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
245 m2
-
15867010 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowe biuro w centrum miasta 27333165 15867010 Do wynajęcia 3-pokojowe biuro 82m2, piętro 34 bez windy, w budynku z 1989r. przy ul. Wspólnej, Śródmieście Południowe.Ciche, kameralne, doskonałe na siedzibę firmy, biuro, kancelarię, showroom, biuro projektowe, biuro rachunkowe, dla programistów itp...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 900 PLN (84 zł/m2)

3
-
82 m2
1989
15864503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27268575 15864503 Zapraszamy przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą wynajmu obiektu handlowego zlokalizowanego w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej w który stanowi miejsce dla różnorodnego biznesu i obsługi klienta. Atrakcyjna oferta najmu: Kwota 1 500 zł obejmuje 3 p...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 500 PLN (13 zł/m2)

11
-
114 m2
-
15863719 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronny lokal przy metrze 27256397 15863719 Do wynajęcia lokal 203,61 m2, parter11 w budynku z 2003 r. z windą, Ursynów, Natolin.Idealny na przychodnię rehabilitacyjną, lekarską, stomatologiczną, klinikę dermatologiczną, salon kosmetyczny, biuro, punkt przedszkolny, szkołę językową, drogerię i...

Warszawa (Ursynów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 000 PLN (64 zł/m2)

5
-
203 m2
2003
15856456 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kameralny lokal przy ruchliwej ulicy 27091446 15856456 Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy 35 m2, piętro 12 bez windy w budynku z 2002 r., Białołęka Nowodwory.Lokal w dwupiętrowym budynku handlowo-usługowym, po remoncie, idealny na gabinet psychologiczny, salon kosmetyczny, salon tatuażu, kancelarię, pra...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 500 PLN (71 zł/m2)

1
-
35 m2
-
15856374 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Elegancki lokal w centrum 27089302 15856374 Do wynajęcia lokal 97m2, piętro 77 z windą, Wola Nowolipki.Doskonały na biuro, kancelarię, siedzibę firmy, dla firmy księgowej, dla programistów, na biuro projektowe, punkt obsługi klientów itp. Dostępne bez mebli ruchomych. Jest klimatyzacja.Cena: 4...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 900 PLN (51 zł/m2)

3
-
97 m2
-
15828487 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Komfortowy lokal w cichej okolicy 26641456 15828487 Do wynajęcia lokal 100m2, w parterowym budynku wolnostojącym z 2009r., Bemowo Chrzanów.Lokal elegancko wykończony, duża witryna i miejsce na szyld, idealny na biuro, biuro projektowe, dla programistów, itp.Cena: 4 500 zł + media (woda, gaz, prąd) wg ...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2009
15896789 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27988628 15896789 *zdjęcia należą do właściciela oferty Pomieszczenia magazynowo - biurowe 325m 2 , Balice, duża brama, monitoring Pomieszczenia magazynowo - biurowe na wynajem - Balice Do wynajęcia pomieszczenia magazynowo - biurowe o powierzchni 325m 2 , z...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

14 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
325 m2
2005