• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Piaseczno

Znalezionych ofert: 37

15886502 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Piaseczno, lokal usługowy , najem, 115m2 27760458 15886502 NAJEM 115 m2 LOKAL USŁUGOWY, 9 POMIESZCZEŃ PIASECZNO 7000 brutto złPrzedmiotem najmu jest lokal usługowy o powierzchni 115 m2 położony na parterze budynku, przy ulicy Raszyńskiej w Piasecznie.2 wejścia bezpośrednio od ulicy, duże witryny, możliwo...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

7 000 PLN (61 zł/m2)

9
-
115 m2
-
15889447 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wyposażony lokal gastro/catering, Piaseczno 27850387 15889447 LOKAL GASTRONOMICZNY WYNAJEM 60M2 PIASECZNO UL. PUŁAWSKA 5400zł Do wynajęcia lokal biurowy składający się z kilku pomieszczeń zgodny z wymogami sanepidu do prowadzenia gastronomii o powierzchni 60 m², zlokalizowany w budynku użytkowym  małym c...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 400 PLN (90 zł/m2)

4
-
60 m2
-
6203733 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666341 6203733 Garaż samodzielny o powierzchni 27m budowany metodą tradycyjną.Media - prądTreść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 500 PLN (56 zł/m2)

11
-
27 m2
-
11898771 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 81392 11898771 Budynek biurowy położony w centrum Piaseczna.Wynajem budynku składającego się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni 242,90 m2.Rozkład: Parter 49 m2, piętro pierwsze 96 m2, piętro drugie 97 m2.Czynsz wynosi 60 złm2 plus podatek VAT plus opłaty ek...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

14 520 PLN (60 zł/m2)

11
-
242 m2
-
7757098 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 77653 7757098 Lokal biurowy na pierwszym piętrze o powierzchni 205 m2 znajdujący się w Piasecznie w budynku z 2009 roku.Lokal skład się z sześciu nie zależnych pokoi plus dwie łazienki.Czynsz 6500 zł netto plus media licznikoweTreść niniejszego ogłoszenia nie stan...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 500 PLN (32 zł/m2)

6
-
205 m2
-
15618175 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22557807 15618175 Do wynajęcia parterowy budynek usługowo-handlowy z podpiwniczeniem, położony w gęsto zaludnionej części miasta. Lokal wymaga remontu. Ogrzewanie elektryczne. Cena najmu: 4500 zł plus opłaty za media. W sąsiedztwie znajdują się osiedla mieszkaniowe or...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

4 500 PLN (82 zł/m2)

11
-
55 m2
-
13414348 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 1708072 13414348 Znakomita lokalizacja kamienicy w centrum Piaseczna, miejsca parkingowe przy budynku znajdującym się przy głównej ulicy w mieście. Sąsiedztwo Urzędu Gminy Piaseczno, Sądu, Starostwa, innych instytucji publicznych.Lokal biurowy o powierzchni 30 m2, st...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 000 PLN (67 zł/m2)

1
-
30 m2
-
14795480 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 196232 14795480 Do wynajęcia przestronny lokal 350m2 lub 500m2 łącznie 850m2 w centrum Piaseczna w nowym, dwupiętrowym budynku z windą. Mile widziane usługi medyczne.Lokal przeznaczony na każdą działalność usługową lub biuro. Lokale usytuowane są na pierwszym i drug...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

32 300 PLN (38 zł/m2)

11
-
850 m2
-
7757033 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 77650 7757033 Lokal biurowy położony w centrum Piaseczna na pierwszym piętrze w budynku biurowo-handlowym.Czynsz 1440 zł netto plus opłaty licznikowe za media.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 440 PLN (45 zł/m2)

11
-
32 m2
2010
15889292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27846759 15889292 Do wynajęcia lokal o powierzchni 40 m, położony na parterze w czteropiętrowym bloku.Lokal składa się z pomieszczenia usługowo-handlowego, zaplecza socjalnego oraz łazienki.Czynsz najmu wynosi 3000 zł miesięcznie, dodatkowo płatny czynsz do wspólnoty ...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 000 PLN (75 zł/m2)

2
-
40 m2
2000
15762403 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 25404164 15762403 Nowy magazyn o powierzchni 130m z pomieszczenie socjalnym ok. 12m i łazienką 12m, Wysokość magazynu 4m, dojazd kostką brukową, media woda miejska, gaz, prąd, siła (oddzielne liczniki),Czynsz 6600 zł plus opłaty licznikoweTreść niniejszego ogłoszenia ...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

6 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
130 m2
-
13845158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 100491 13845158 Do wynajęcia lokal biurowy 30 mDo wynajęcia pomieszczenie biurowe o powierzchni 30 m, zlokalizowane w domu wolnostojącym, na 1. piętrze.Atuty lokalu:- dostęp do łazienki i pomieszczenia konferencyjnego,- możliwość wynajęcia 2 lub 3 lokali,- szybki in...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 200 PLN (73 zł/m2)

11
-
30 m2
-