• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Radom

Znalezionych ofert: 78

15439031 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Hala magazynowa z suwnicą 18568228 15439031 Do wynajęcia hala magazynowa 1.200 m2, Radom, Potkanów.Wymiary 84x18m, wysokość 11m, część przeznaczona do najmu jest oddzielona słupkami. Do wyłącznej dyspozycji Najemcy suwnica 8T. Posadzka niepylna 12 tm2. Brama wjazdowa pod samochód ciężarowy typ...

Radom (Potkanów) (Mazowieckie, gm. Radom)

21 600 PLN (18 zł/m2)

11
-
1200 m2
-
15693902 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 24072794 15693902 Do wynajęcia lokal ok 58 m2 znajdujący się na parterze w budynku handlowo-biurowym w centrum Radomia.Lokal składa się z dwóch otwartych pomieszczeń plus zaplecze socjalno - sanitarne. Cena najmu 45,0 zm2 netto plus VAT + media: prąd oraz ogrzewanie g...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

2 610 PLN (45 zł/m2)

2
-
58 m2
-
15875079 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Magazyn z biurami w doskonałej lokalizacji! 27525501 15875079 Do wynajęcia obiekt magazynowo - produkcyjno -biurowy o łącznej powierzchni: - hala z rampą -1894 m2,- biuro z magazynami 1000 m2- działka 11 000.0 m2Cały obiekt zadbany, czysty, suchy, odpowiednio docieplony, monitorowany.Teren w całości ogrodzony z...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

37 880 PLN (20 zł/m2)

11
-
1894 m2
1970
13114903 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
NOWE LOKALE HANDLOWE 4551 13114903 UWAGA!!!Do wynajęcia lokale w nowo powstałym Centrum Handlowym o powierzchni  403,0 m2. Są  również  dostępne mniejsze powierzchnie 200 i 100 m2 40 zł m2Istnieje możliwość dostosowania powierzchni do potrzeb Najemcy. Cena najmu 38,0złm2netto plus opł...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 314 PLN (38 zł/m2)

1
-
403 m2
-
15673247 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia lokal w doskonałej lokalizacji. 23704042 15673247 Do wynajęcia lokal o pow.200,0m2 handlowo - usługowy  parter - APARTAMIENTOWCA  w doskonałej lokalizacji. Inwestycja już zakończona. Nowa inwestycja w wyjątkowej lokalizacji przylegająca bezpośrednio do ulicy.Bardzo blisko CENTRUM.Wokół pełna infrast...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

9 000 PLN (45 zł/m2)

2
-
200 m2
2024
15489737 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia powierzchnia w świetnej lokalizacji 19726019 15489737 UWAGA!!!Do wynajęcia gotowy lokal o powierzchni 630,0 m2, na parterze w budynku usługowym, wewnątrz osiedla. Wokół same bloki. Lokal urządzony w wysokim standardzie. Nadaje się na aptekę lub inny rodzaj działalności handlowo-usługowej. W budynku firm...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

15 750 PLN (25 zł/m2)

11
-
630 m2
-
12082481 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal 50 mkw - parter budynku 530338 12082481 UWAGA!!!!Do wynajęcia lokal handlowo usługowy o powierzchni 50,0 m2 na parterze budynku w Radomiu. Rejon prężnie rozwijającej się infrastruktury. Lokal składa się z dwóch pomieszczeń, łazienek oraz zaplecza socjalnego.Budynek położony tuż przy jezdni...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

3 000 PLN (60 zł/m2)

2
-
50 m2
2005
12534643 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal w nowym budynku 4587 12534643 UWAGA!!!Do  wynajęcia lokal o powierzchni 137 m2 na  parterze w luksusowym budynku handlowo-biurowym. Idealne miejsce na siedzibę Twojej FIRMY. Obiekt wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, grzewczo-chłodniczą, teleinformatycz...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

12 000 PLN (88 zł/m2)

8
-
137 m2
2014
15883955 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Biuro w dobrej lokalizacji. 27687025 15883955 Do wynajęcia lokale biurowe o powierzchni 24,0 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze zadbanego obiektu w rejonie strefy Łucznik Park.Przed budynkiem utwardzony plac z bezpłatnymi miejscami parkingowymi. Obiekt czysty, zadbany, niewymagający żadnych...

Radom (Mazowieckie, gm. Radom)

960 PLN (40 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15325107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 15832873 15325107 Do wynajęcia hala o pow. ok. 2 860 m2 zlokalizowana w południowo - zachodniej części Radomia. Hala o przeznaczeniu produkcyjno-magazynowym wraz z pomieszczeniami socjalno-biurowymi. Hala o konstrukcji stalowej, jednonawowa o wymiarach 24m x 11...

Radom (Jeżowa wola) (Mazowieckie, gm. Radom)

59 803 PLN (21 zł/m2)

11
-
2860 m2
1985
15866223 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27316365 15866223 Lokal biurowy 250 m² w centrum Radomia idealna przestrzeń dla Twojego biznesuDo wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 250 m², zlokalizowany w ścisłym centrum Radomia. Nieruchomość posiada przeznaczenie biurowe, co czyni ją doskonałym wyborem dla...

Radom (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Radom)

8 750 PLN (35 zł/m2)

11
-
250 m2
2005
15862383 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny sklep 27224994 15862383 Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 250 m², położony w ścisłym centrum Radomia przy ulicy Żeromskiego jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych lokalizacji w mieście. Usytuowanie przy głównym ciągu pieszym gwarantuje doskonałą widoczność oraz...