• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Rewal Krótka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rewal i Krótka

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na wynajem lokale komercyjne

15894873 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27950181 15894873 Warszawa - Do wynajęcia: lokal usługowo-handlowy o pow. 163,34 m2 w Centrum Warszawy, w okolicach ul. Widok,poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])--------------Bez prowizji od najemcy-------...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

46 965 PLN (288 zł/m2)

1
-
163 m2
2018
15894725 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27948360 15894725 Warszawa - Do wynajęcia: komórka lokatorska o pow. 3,05 m2 na poziomie -1 w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli, blisko Ronda Daszyńskiego, poleca Agencja Nieruchomości Property Office (tel. 731-321-117, mail: [email protected])------...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

167 PLN (56 zł/m2)

1
-
3 m2
2010
15795319 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26093548 15795319 Do wynajęcia lokal użytkowy 44,64 m2 - Zgorzelec Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 44,64 m2, położony na parterze zadbanego budynku o dobrym standardzie. Lokal składa się z jednego funkcjonalnego pomieszczenia, z dostępem do toale...

Zgorzelec (Ścisłe centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 607 PLN (37 zł/m2)

1
1
44 m2
-
15700787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24197420 15700787 Hala produkcyjno-magazynowa do wynajęcia - 496 m2 - Zgorzelec. Do wynajęcia hala o powierzchni 496 m2, zlokalizowana w atrakcyjnej, dobrze skomunikowanej części Zgorzelca , przy ul. Łużyckiej, na terenie o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Obiekt d...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

17 479 PLN (35 zł/m2)

11
1
496 m2
-
15657523 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23427711 15657523 Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy w centrum Zgorzelca. Polecamy do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni użytkowej 160 m2, mieszczący się w zabytkowej, odrestaurowanej kamienicy w samym sercu śródmieścia Zgorzelca. Lokal znajduje się w pres...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

5 500 PLN (34 zł/m2)

5
1
160 m2
-
14952785 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny hala 5489722 14952785 Do wynajęcia, hala po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 620 m2 zlokalizowana przy ulicy Łużyckiej w Zgorzelcu, składająca się z dwóch pomieszczeń magazynowych oraz części biurowo socjalnej (2 toalety, pomieszczenie kuchenne, kotłownia). Is...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

16 740 PLN (27 zł/m2)

11
1
620 m2
-
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15892440 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27898765 15892440 BIURO 2 POKOJOWE NA KRZYKACH BLISKO SKY TOWER !!! Lokal biurowy o pow. 32,75 m2 - podzielony na 2 pokoje z zadaszonym balkonem położony na 2 piętrze kamienicy biurowej w bardzo dobrej lokalizacji na Krzykach w pobliżu Centrum. Lokal jest p...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 965 PLN (60 zł/m2)

11
-
33 m2
-
15776735 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25716545 15776735 Nowoczesne biuro do wynajęcia na 4. piętrze prestiżowego biurowca, w doskonałej lokalizacji – zaledwie kilka minut od Dworca Zachodniego.Powierzchnia oferuje komfortowe warunki pracy: pięć przeszklonych gabinetów (na 14–18 stanowi...

Warszawa (Ochota) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

17 789 PLN (60 zł/m2)

11
-
297 m2
2004
15600063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22188854 15600063 Lokal użytkowy o powierzchni 20 m2 w ścisłym centrum Zgorzelca. Znajduje się na parterze w bramie kamienicy zlokalizowanej przy jednej z głównej ulic ścisłego centrum miasta. Prowadzi ona ruch pieszy i samochodowy m. innymi do przejścia granicznego. ...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 350 PLN (68 zł/m2)

11
-
20 m2
-
14153616 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2467690 14153616 Do wynajęcia lokal o powierzchni 100 m2 na drugim piętrze, w niewielkim 2piętrowym obiekcie biurowo-usługowym.Lokal odnowiony; powierzchnia do zagospodarowania we własnym zakresie i według potrzeb. Na 100m2 wydzielony są 3 pokoje : 38m2 i ok 25m2;...

Warszawa (Bemowo) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

4 500 PLN (45 zł/m2)

11
-
100 m2
2000
15777266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25733215 15777266 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 276 PLN (21 zł/m2)

11
-
156 m2
-