• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 311

15022800 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7152828 15022800 Słoneczny, jasny i w wysokim standardzie wykończenia lokal biurowy o powierzchni 48m2 z zapleczem socjalnym i wc. W lokalu znajduje się poczekalnia, przeszklenia, wydzielające 2 mniejsze pomieszczenia po ok. 10-12m2, zaplecze socjalne i wc. Znajduje...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 800 PLN (58 zł/m2)

3
-
48 m2
2011
14970891 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 5852553 14970891 Oferujemy na wynajem powierzchnię komercyjną w najlepszej lokalizacji w prawobrzeżnej części Szczecina. Właściciel oferuje stabilne stawki za koszty eksploatacji. Bardzo dobre połączenie zarówno z centrum Szczecina jak i trasą A6. Parking do dyspozyc...

Szczecin (Słoneczne) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

29 000 PLN (29 zł/m2)

1
-
1000 m2
2018
15883354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674904 15883354 Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 20 m2 w Centrum miasta Atuty :- duża witryna - wejście bezpośrednio z poziomu chodnika, bez barier architektonicznych.- ogrzewanie SEC -sąsiedztwo innych lokali usługowych Opis:- lokal składa się z pomie...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (100 zł/m2)

1
-
20 m2
1980
15883339 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674890 15883339 Do wynajmu biuro o powierzchni 112 m2 składające się z 6 pomieszczeń o powierzchni 17,24 m2; 16,17 m2; 16,20 m2; 12,14 m2; 16,78 m2; 32,80 m2. II piętro w budynku z windą. Cena najmu 55 złm2 +VAT obejmuje wszystkie opłaty !!! tj. czynsz najmu, prąd...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 160 PLN (55 zł/m2)

6
-
112 m2
1980
15883358 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27674907 15883358 Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o przeznaczeniu biurowym, zlokalizowany na Pogodnie.Lokal o łącznej powierzchni 200 m² usytuowany jest na 3. piętrze budynku. Przestrzeń idealnie nadaje się na siedzibę firmy, kancelarię, biuro projek...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

12 000 PLN (60 zł/m2)

1
-
200 m2
1928
15796764 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26129119 15796764 Wolny pokój zlokalizowany na I piętrze w budynku administracyjnym. Dostęp na tym samym piętrze do pomieszczenia socjalnego z zapleczem kuchennym oraz łazienki, w razie potrzeby istnieje możliwość skorzystania z sali konferencyjnej. Własny parking, t...

Szczecin (Drzetowo-Grabowo), Rugiańska

600 PLN (35 zł/m2)

2
-
17 m2
1965
15883269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27674819 15883269 Oferta wynajmu pawilonu handlowego Lokalizacja: Targowisko Manhattan, centralna część handlowa Szczecina. Ruch: Intensywny ruch klientów, sprzyjający wysokim obrotom. Opłaty: Czynsz najmu + opłata za prąd według zużycia. Udogodnienia: Toaleta na mi...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 PLN (118 zł/m2)

1
-
17 m2
1995
15883233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673714 15883233 Oferujemy do wynajęcia nowoczesną powierzchnię biurową (dzielnica Pomorzany).Powierzchnia:-Dostępne biuro o metrażu 52 m² (z udziałem w części wspólnej), usytuowane na 5 piętrze budynku. Standard wykończenia:-klimatyzacja-nowoczesne, odświeżone wnętr...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 400 PLN (46 zł/m2)

1
-
52 m2
2005
15883181 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673610 15883181 Lokal usługowy o powierzchni 31,28 m2 położony na parterze budynku apartamentowo -usługowego w Szczecinie w okolicy ul. Ku Słońcu.Lokal stanowi część lokalu użytkowego o całkowitej powierzchni 125 m2.Do wspólnego korzystania mamy przestronny hol 26,0...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 500 PLN (80 zł/m2)

1
-
31.28 m2
2020
13647266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 1953061 13647266 Przedmiotem wynajmu jest lokal biurowy o powierzchni ok.47m2 składający się z dwóch pokoi, zaplecza socjalnego i wc. Znajduje się na 1 piętrze niskiej 4-piętrowej kamieniczki z 2000r. zlokalizowanej na Starówce.Dostępne gniazda telefoniczne oraz int...

Szczecin (Stare Miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 000 PLN (64 zł/m2)

3
-
46.7 m2
2000
15883084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27673664 15883084 Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy zlokalizowany w prestiżowej części Szczecina -na Starym Mieście.To doskonała propozycja dla inwestorów oraz przedsiębiorców planujących otwarcie restauracji, kawiarni, bistro lub inneg...

Szczecin (Stare Miasto), Warzywna

10 784 PLN (80 zł/m2)

1
-
134.8 m2
2025
15883109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27673715 15883109 Oferta wynajmu powierzchni biurowych – Centrum Szczecina Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestrzeni biurowych w biurowcu zlokalizowanym w ścisłym centrum Szczecina. Budynek usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych pu...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 700 PLN (71 zł/m2)

1
-
24 m2
1970