• Nieruchomości Polska
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Szczecin

Znalezionych ofert: 311

15587420 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 21901178 15587420 Nowoczesne hale przemysłowo‑magazynowe z dokami, placem manewrowym i możliwością chłodni Powierzchnie od 720 do 3162 m²Oferujemy do wynajęcia nowoczesne hale przemysłowo‑magazynowe zlokalizowane w doskonale skomunikowanym miejscu, z szybkim dostępem...

Szczecin (Załom) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

40 800 PLN (24 zł/m2)

1
-
1700 m2
2000
15824557 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26622857 15824557 Powierzchnia biurowa do wynajęcia - 98 m2. Czynsz najmu 5400 zł. +Vat 23%, kaucja 1 miesięczna.2 pokoje, łazienka, 2 toalety.Osobne wejście, szeroka klatka schodowa. Obok budynku miejsce do parkowania. W pobliżu komunikacja miejska, autobusy nr: 64 i...

Szczecin (Dąbie) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 400 PLN (55 zł/m2)

1
-
98 m2
2021
14578519 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17279 14578519 Oferta najmu połowy piętra w budynku 417mkw Centrum miasta Szczecin.Budynek bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta, dostępny parking, bardzo dobra lokalizacja. Pomieszczenia idealnie nadają się pod biura takie jak kancelarie adwokackie, biura ...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

16 703 PLN (40 zł/m2)

10
-
417.59 m2
1935
14499568 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17183 14499568 Wyjątkowy wolnostojący budynek o powierzchni 770mkw, z niezwykłą historią, odrestaurowany w każdym calu, po kapitalnym remoncie.Budynek sam w sobie robi duże wrażenie, 4 kondygnacje, winda, 4xłazienki, na każdym piętrze zaplecze socjalne - kuchni...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

53 900 PLN (70 zł/m2)

12
-
770 m2
1880
15595143 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22071763 15595143 Zapraszam na prezentację, lokalu gotowego do prowadzenia działalności medycznej- gabinety lekarskie. Do zaoferowania mamy lokal z trzema gabinetami, recepcją oraz toaletą. Lokal znajduje się w niskim budynku z windą bez barier architektonicznych. Mie...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

5 000 PLN (87 zł/m2)

1
-
57.2 m2
1995
14977395 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 5967625 14977395 Oferta najmu lokalu o pow., 80,92m2 w samym centrum Szczecina -Hanza Tower!Lokal idealny pod biura, kancelarie, gabinety stomatologiczne itp, sprawdzi się także pod branże Beauty. Zestawienie powierzchni lokalu:-lokal usługowy 75,73-toaleta 5,19Loka...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

13 756 PLN (170 zł/m2)

1
-
80.92 m2
2011
15824534 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26622363 15824534 Nowoczesna Powierzchnia Biurowa 244 m² – Szczecin, ul. Kolonistów. Oferujemy do wynajęcia całe piętro w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym zlokalizowanym przy ul. Kolonistów 42 w Szczecinie (dzielnica Bukowo). Lokal o łącznej powierzchni 244 m² zn...

Szczecin (Bukowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

14 999 PLN (61 zł/m2)

1
-
244 m2
2020
15539292 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20810491 15539292 Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 75m2. Lokal może pełnić funkcję zarówno gastronomiczną, biurową jak i z przeznaczeniem na gabinety lekarskie.Na parterze znajduje się sala sprzedaży o pow. 49m2, i 3 pomieszczenia o pow. 13,2m2, 8,32m2, i 4,5m2. ...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (53 zł/m2)

2
-
75 m2
1975
15823528 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26620185 15823528 Polecam na wynajem lokal położony na osiedlu Bukowym. Oferta idealna na prowadzenie biura, sklepu, małej gastronomii.Lokal składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia gospodarczego i toalety o łącznej powierzchni 26,4 m2. Nieruchomość położona na p...

Szczecin (Bukowe-Klęskowo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 500 PLN (57 zł/m2)

2
-
26.4 m2
2000
15820503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26600876 15820503 Do wynajęcia lokal biurowy o pow 220,92m2 położony na 1 piętrze w kamienicy w Centrum miasta przy reprezentacyjnej al. Wojska Polskiego która po długim remoncie powróciła w nowej odsłonie. Kamienica z odnowioną elewacją, w budynku na piętrze również ...

Szczecin (Centrum), Aleja Wojska Polskiego

6 600 PLN (30 zł/m2)

9
-
220.92 m2
1920
15822731 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26614899 15822731 Na wynajem lub sprzedaż lokal użytkowy, położony na 4. piętrze budynku biurowego w Centrum miasta, nieopodal Bramy Portowej.Powierzchnia lokalu to ponad 112m2 i składają się na nią duża przestrzeń open space, 2 gabinety, zaplecze socjalne. Istnieje m...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

4 000 PLN (36 zł/m2)

4
-
112.3 m2
2010
14454503 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2763139 14454503 Na wynajem lokal użytkowy wraz z placem parkingowym bezpośrednio przed lokalem.Bardzo dobra lokalizacja sprawia, że lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalność handlową, gabinety kosmetyczne, gastronomię lub różnego rodzaju inne usługi.Pow...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

7 800 PLN (66 zł/m2)

1
-
118 m2
1930